Ana Sayfa Urfa Haberleri Reşat Uzun, Valilik Danışmanı Oldu

Reşat Uzun, Valilik Danışmanı Oldu

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, ekibini kurmaya devam ederken bir tercihini de Şanlıurfalı gazetecilerden yana kullandı.

Giriş Tarihi: 30 Ağustos 2016 Salı 14:47
Reşat Uzun, Valilik Danışmanı Oldu

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, ekibini kurmaya devam ederken bir tercihini de Şanlıurfalı gazetecilerden yana kullandı. Valinin yeni danışmanı uzun yıllardır gazetecilik yapan Siyaset ve spor alanında aktif olan  Reşat Uzun oldu.

 

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, kente atandığı haziran ayından bu yana yavaş yavaş birlikte çalışma yapacağı ekibi de oluşturmaya devam ediyor. Özel kalem Müdürü Ahmet Okul' u bir önceki görev yeri olan Eskişehir’den getirten Vali Tuna, danışmanlarından birisini de Şanlıurfalı gazeteciler arasından seçti. Bir süre önce Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nden Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına geçiş yapan Reşat Uzun Vali Tuna’nın danışmanı oldu. Uzun’un Milliyet Gazetesi'nde parlamaya başlayan mesleki yıldızı en son Urfastar Gazetesi ile devam ediyordu.
Uzun'un Valilik Danışmanı olarak atanması en çok Basın camiasında memnuniyetle karşılandı.            kaynak: urfastar.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa Barosu'nda seçimi Tüysüz kazandı

Urfa Barosu'nda seçimi Tüysüz kazandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık