Ana Sayfa Urfa Haberleri RUHA TV AÇIKLAMA...

RUHA TV AÇIKLAMA...

Bugün bir takım internet sitelerinde ve sanal medya'da Şanlıurfa'da 3 yıldır yayın yapan kurumumuz Ruha Tv'nin kapandığına dair asılsız ve mesnetsiz haberler çıkmıştır.

Giriş Tarihi: 12 Ocak 2016 Salı 05:12
RUHA TV AÇIKLAMA...

Bugün bir takım internet sitelerinde  ve sanal medya'da Şanlıurfa'da 3 yıldır yayın yapan kurumumuz Ruha Tv'nin kapandığına dair asılsız ve mesnetsiz haberler çıkmıştır. Bu haberler üzerine kurum olarak aşağıdaki açıklamayı kamuoyuna duyurmayı ve bu tür asparagas haberlerin önüne geçmeyi görev ve sorumluluk bilinci olarak görmekteyiz.

Kurumumuz Ruha Tv teknik bir arızadan dolayı 5 gündür yayınını durdurmak zorunda kalmıştır. Teknik cihazın yurtdışından sipariş edilmesinden dolayı bu beş günlük sürede yayın yapamadık. Yurt dışında yılbaşı tatilinin uzun sürmesinden dolayı kargo hizmetlerinde gecikmeler yaşandığından ilgili cihazın tarafımıza ulaşmasını bekliyoruz. Cihaz elimize ulaştığında yayınlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Bu tür spekülasyon haberlerle kurumumuzun itibarını zedeleyen kurum ve kuruluşlara en iyi cevabı ruha tv tarafsız ve ilkeli yayıncılığı ile cevap vereceğine inanıyor, bizler hiçbir zaman yalnız bırakmayan izleyicilerimize teşekkürü bir borç biliyoruz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık