Ana Sayfa Urfa Haberleri RUHA TV OBJEKTİFLERİNDEN AMED NEWROZU

RUHA TV OBJEKTİFLERİNDEN AMED NEWROZU

Dün Milyonlarca kişinin katılımı ile gerçekleşen Diyarbakır Amed’te yapılan Newroz Kutlamaları Ruha TV farkı ile yine büyük ilgi gördü.Bir çok siyasetçi ve ünlü ile görüşen Ruha TV Ekibi Amed’ten özel yayın gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 22 Mart 2015 Pazar 18:08
RUHA TV OBJEKTİFLERİNDEN AMED NEWROZU

Şanlıurfa’da uydu yayın hayatına başladıktan itibaren doğru ve tarafsız ilkeli haber anlayışı ve çizgisiyle ilerleyen Ruha Tv yine ilke imza attı. Diyarbakır Amed’te düzenlenen ve Milyonlarca kişinin akın ettiği Newroz kutlamalarında özel yayın yapan Ruha TV burada birçok ünlü isim ve siyasetçiler ile görüşerek Newroz coşkusunu objektiflere yansıttı.

 Amed’te düzenlenen Newroz’da Ruha TV Ekibi burada, Türk sinemasının en ünlü isimlerinden Rahmetli Yılmaz Güneyin Eşi Fatoş Güney, Ünlü Sanatçı Ferhat Tunç, Sinema oyuncusu ve yönetmeni Gani Rüzgar Şavata, HDP Milletvekili Hasip Kaplan ile görüşerek yine ilke imza attı.

 Burada RUHA TV Mikrofonuna konuşan Türk sinemasının en ünlü isimlerinden Rahmetli Yılmaz Güneyin Eşi Fatoş Güney, Ünlü Sanatçı Ferhat Tunç, Sinema oyuncusu ve yönetmeni Gani Rüzgar Şavata, HDP Milletvekili Hasip Kaplan, şu duyguları paylaştılar:
 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star