Ana Sayfa Urfa Haberleri SADECE YAPILANLARA BAKIN

SADECE YAPILANLARA BAKIN

11 Nisan alanı tartışma konusu olmaya devam ediyor. Oysa yeni bir icat etmeye gerek yok sadece yapılanlara bakıldığında yapılan tartışmaların ne erce yersiz olduğunu görebilmek mümkün.

Giriş Tarihi: 14 Kasım 2014 Cuma 10:01
SADECE YAPILANLARA BAKIN

11 Nisan alanında neyip neyi yapılamayacağı tartışması sürüp gidiyor. Kimi şöyle diyor kimi böyle diyor. Yani birini siyah demesine öbürü beyaz diyor. Yani anlayacağınız kısır tartışma sürüp gidiyor.

Aslında bu durum bizim bir konu hakkında bir türlü bir araya gelemediğimizin açık bir göstergesi. Zira bir fikir galerisi ve bu galeride çokça fikir stantta hayat bulacak günü bekliyor.

Oysa yapılan açıklamalar ve tartışmalar bir yana çevremize baksak 11 Nisan ayarında bir yere sahip alanda çok güzel işlerin başarıldığı görülecek.

Alın size emsal. İstanbul kadı köyde bulunan Göztepe 60.yıl parkı.

80 dönümlük bir arazi üzerine kurulan park, cennet bahçesini andırıyor. Yaklaşık 4.5 milyon liranın harcandığı parkta temalı barok bahçe, lale bahçesi, gül bahçesi, suyla müziğin dans ettiği ışıklı havuz, kendi kendini temizleyen biyolojik gölet, İstanbul'da ilk defa görebileceğiniz modern çocuk oyun alanları ve 7 adet tenis kortu bulunuyor.

Bu da gösteriyor ki ne kadar az konuşma o kadar çok iş.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık