Ana Sayfa Urfa Haberleri Sadece Zabıta İle Gündeme Gelen Belediye

Sadece Zabıta İle Gündeme Gelen Belediye

Şanlıurfa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte 3 ilçeye bölünen Şanlıurfa’da belediyeler bir biriyle yarışmadı.3 belediyeden enteresan olan Haliliye belediyesi oldu.Haliliye belediyesi sadece Zabıtalarla gündeme geliyor.

Giriş Tarihi: 23 Şubat 2015 Pazartesi 06:59
Sadece Zabıta İle Gündeme Gelen Belediye

Kentin birçok sorunu olmasına rağmen Haliliye belediyesi çalışmalarını sadece Zabıta ekiplerinin boynuna vurmuş gibi basına yine sadece Zabıta çalışmaları ile gündeme gelmek istiyor.

 Gündeme geliyor gelmesine ama vatandaş merak ediyor, kente ne yapılacak ve ne planlanıyor.

Bu sorular vatandaşların akıllarına kazınırken Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı personeller; kaçak olarak faaliyet gösteren bir ocak başını mühürledi, işyeri sahibi hakkında da idari para cezası uyguladı.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaptığı denetimler sırasında Şair Şevket Mahallesi'ndeki bir ocak başının, apartman bahçesinin yaklaşık 70 metrekarelik alanını izinsiz kullanarak ruhsatız şekilde faaliyet gösterdiğini belirledi. Bunun üzerine çalışma başlatan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, işyeri sahibine yazılı olarak uyarıda bulunup idari para cezası uyguladı. Zabıtalar, 70 metrekarelik alanın yıkılarak eski haline getirilmesi için de sabah saatlerinde belirlenen adrese giderek ocakbaşını mühürledi.

 Şimdi Soruyoruz, Haliliye Belediyesi ne yapacak ilçeye, ne eksik gözlemledi veya ne şikayetler alıyor. Seçimlerin ardından 11 ay geçmesine rağmen sosyal çalışma dışında sadece Zabıta ekiplerinin çalıştığı gerçeği ise ortaya çıkıyor.

  

YORUMLAR
  • yorum2015-02-23 07:44:10nihat kabakulak

    haliliye belediyesi evimizin önünden araba park ücreti alsın başka ne işe yarayacakki
    keşke ak partiye oy vermeseydim bir daha asla

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık