Ana Sayfa Ekonomi Sağlam’dan Borsa’ya Veda Ziyareti

Sağlam’dan Borsa’ya Veda Ziyareti

Tayini Kahramanmaraş’a çıkan Gelir İdaresi Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Cuma Sağlam Şanlıurfa Ticaret Borsası’na veda ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 25 Aralık 2012 Salı 18:11
Sağlam’dan Borsa’ya Veda Ziyareti

Gelir İdaresi Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Cuma Sağlam tayinin Kahramanmaraş’a çıkması sebebiyle gerçekleştirdiği veda ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Sağlam’a teşekkür etti. Cuma Sağlam’ın Şanlıurfa’da çok ciddi çalışmalar yaptığını kaydeden Kaya, “ Cuma Sağlam ilimizde 6 yıldır görev yapıyordu, bu süre içerisinde hep uyum içerisinde çalıştık. Şanlıurfa için yaptığı güzel çalışmalardan dolayı kendilerine borsa olarak teşekkür ediyor ve yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Cuma Sağlam ise, 6 yıldır Şanlıurfa’da görev yapmaktan ve Şanlıurfalılara hizmet etmekten gurur duyduklarını belirtti. Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın da Şanlıurfa için ciddi çalışmalar yaptığını ifade eden Sağlam, “Vergi Dairesi olarak borsadan oldukça memnunuz. Çalışmalarımızda bize sağlam ve doğru veriler sağladıkları için Ticaret Borsası’na teşekkür ediyorum.” dedi.

Gerçekleştirilen ziyarette; Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’nın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Göktaş, Meclis Üyeleri; Ali Çiçek ve Ali Caz da hazır bulundu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık