Ana Sayfa Urfa Haberleri SAĞLIKTA KARİYER PLANLAMASI KONULU SEMİNER

SAĞLIKTA KARİYER PLANLAMASI KONULU SEMİNER

Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerine “Sağlıkta Kariyer Planlaması” konulu seminer verildi.

Giriş Tarihi: 4 Aralık 2015 Cuma 03:59
SAĞLIKTA KARİYER PLANLAMASI KONULU SEMİNER

Seminere konuşmacı olarak katılan Kişisel Gelişim Uzmanı Bahattin Yavuz, ileride sağlık sektöründe görev yapacak ara elamanların hastalara karşı izleyecekleri tutum ve davranışları, özgüven, öz yeterliliklerini sağlamak, öğrencilerin üniversite okurken kariyerlerini nasıl şekillendirecekleri, kariyerde doruğa ulaşma, rekabetçi ortamda hareket edebilme, toplumsal bağları güçlendirme, aile ilişkilerine daha fazla önem verme ve gelecek ile ilgili planlamanın nasıl olması gerektiği konusunda çok önemli bilgiler verdi. Keyifli geçen ve öğrencilerin de ara ara katıldıkları seminerde öğrencilere sıradışı düşünme becerileri konusunda birkaç video da izletildi.

Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hasan Akan, yüksekokul seminer salonunda düzenlenen program hakkında şunları söyledi. “Biz üniversite yönetimi olarak öğrencilerimizin mesleki bilgilerinin yanında kişisel gelişimlerini de önemsiyoruz. Öğrencilerimiz hem mesleklerinde hem de kişisel hayatlarında başarılı olmaları için elimizden gelen gayreti esirgemiyoruz. Bu amaçla bu tür bir eğitim semineri düzenledik. Ve bu çalışmaları her hafta yapmayı düşünüyoruz. Katılımlarından dolayı Bahattin Yavuz Bey’e çok teşekkür ediyoruz.” dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık