Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞAİR VE YAZARLAR PLATFORMU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

ŞAİR VE YAZARLAR PLATFORMU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Şair ve Yazarlar platformu ziyaretleri kapsamında bu hafta Şanlıurfa Esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Şefik Bakayı makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2016 Cuma 14:50
ŞAİR VE YAZARLAR PLATFORMU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Şair ve Yazarlar platformu başkanı Misbah Hicri ziyarette yaptığı açıklamada; çeşitli kamu kuruluşları ve sivil toplum örgütlerine yaptığımız ziyareti bugün kardeşimiz Şefik Bakayı ziyaret ederek gösterdik. Bu ziyaretlerimiz zaman içerisinde devam edecektir. ziyaretlerimizin amacı odaların çalışmasını ve birliğini yerinde görerek ve odalar ile esnaflar arasındaki ilişkinin nasıl olduğunu, bu anlamdaki sıkıntılarını dinlemek amacıyla şair ve yazarlar platformu olarak burda bulunuyoruz şeklinde açıklamada bulundu.

Şanlıurfa Esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Şefik Bakay ise şunları kaydetti: Şair ve Yazarlar platformu başkanı Misbah Hicri ve ekibini  Şanlıurfa Esnaf ve sanatkarlar odası na yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum.Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk, kendileri Şanlıurfanın sorunlarının kamuoyuna duyurulmasında vesile olurlar diyerek sözlerine son verdi.

Öte yandan ziyarette bir açıklamada bulunan gazeteci İbrahim Uygur ise 470 bin madde bağımlısı olduğunu belirtti.

Haber:Süleyman Turan-İbrahim Uygur

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star