Ana Sayfa Urfa Haberleri Sakar, Çamlıdere, Hilvan ve köylerinde

Sakar, Çamlıdere, Hilvan ve köylerinde

- Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Milletvekili adayı Zeynep Müjde Sakar, ziyaret ettiği Hilvan ve köyleri ile Çamlıdere’de moral buldu.

Giriş Tarihi: 4 Haziran 2011 Cumartesi 12:25
Sakar, Çamlıdere, Hilvan ve köylerinde
     Gittiği her köyde ilgi gören Milletvekili adayı Sakar, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi, not aldırdı.

     Suruç ilçesinde esnaf ziyaretlerinde de bulunan Zeynep Müjde Sakar, AK Parti iktidarı döneminde yapılan hizmetleri anlatarak kendilerine destek olmalarını istedi.

     Sakar, güçlü bir destekle TBMM çatısı altında Şanlıurfa’yı temsil etmek istediklerini belirterek, “Bütün köklü sorunlarımız ancak AK Parti tarafından çözülebilir. 8,5 yıllık AK Parti döneminde ülke genelinde çok şeyler yapılmışsa da Şanlıurfa’mız gereği kadar hizmet alamamıştır. Onun için bu dönemde Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğiyle Şanlıurfa’nın bütün sorunlarını Devlet Bakanımız Faruk Çelik’in öncülüğünde çözeceğiz inşaallah. Biz Milletvekilleri ve vatandaşlar olarak takipçisi olacağız” dedi.

     GAP'ın tamamlanmasıyla birlikte Şanlıurfalı köylülerin yüzünün güleceğini belirten Sakar, “4 yılda 400 proje”nin gerçekleştirilmesini ve sorunların genelinin çözüme kavuşturulmasını vaat ettiklerini, 13 Haziran’dan itibaren de sorunların mutlaka çözümüne başlanacağını, dolayısıyla vatandaşların da iktidar hükümeti olan AK Partiye destek vermelerini istediklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık