Ana Sayfa Urfa Haberleri Sakar’dan Aile parkı ve esnaf ziyareti

Sakar’dan Aile parkı ve esnaf ziyareti

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zeynep Müjde Sakar,

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2011 Cumartesi 15:47
Sakar’dan Aile parkı ve esnaf ziyareti
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zeynep Müjde Sakar, seçim çalışmaları kapsamında özellikle ailelerin oturduğu Aile Parkları ve çevresindeki iş yerlerini ziyaret ederek taleplerini ve varsa sorunlarını dinledi, not aldırdı.

     Beraberinde Kadın Kollarından Melek Koyuncu ve Meral Turan ile birlikte Abide çevresindeki Aile Parklarını ziyaret ederek parkta dinlenmekte olan kadın-erkek herkesin hal hatırını sorup sorunlarını ve taleplerini not aldıran AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zeynep Müjde Sakar, AK Parti icraatlarını anlatıp 12 Haziran’da mutlaka sandık başına gitmelerini ve oylarını AK Partiye vermelerini istiyor.

     Genel Seçimlerin AK Parti için çok önemli olduğunu hatırlatan Sakar, “Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hemen her konuşmasında hatırlattığı yeni Anayasa hazırlanacak. Anayasanın milletimizin lehine sivil bir anaya olması ve TBMM’den geçmesi için mutlaka 367 Milletvekilinin oylarına ihtiyaç var. Bu demek oluyor ki, AK Parti bu seçimlerde 367’den fazla Milletvekili çıkarmalı ki rahatlıkla milletimizi, ülkemize ve memleketimize hizmet edebilsin. Hizmetlerimiz engellenmesin. Birde Başbakanımız Peygamberler şehri Şanlıurfa’mızı çok seviyor ve sorunlarımızın bir an evvel çözüme kavuşturulması, yapılması gerekli ve ihtiyaç olan yeni yatırımların belirlenmesi için Devlet Bakanımız Faruk Çelik’i de Şanlıurfa’dan aday gösterdi. Bakanımız Şanlıurfa’ya geldiğinden beri gece gündüz durmadan çalışıyor ve Milletvekili adaylarını da çalıştırıyor. Şanlıurfa’nın ve vatandaşlarımızın sorunlarının belirlenmesi konusunda herkes üzerine düşeni yapmaya çalışıyor. Bu seçimde AK Parti olarak 12 Milletvekili çıkarmalıyız ki hizmetler yağsın” dedi.

     Sakar, daha sonra çevredeki esnafları da ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star