Ana Sayfa Urfa Haberleri Sakar’dan Engelliler Okulu müjdesi

Sakar’dan Engelliler Okulu müjdesi

- Milletvekili adayı Zeynep Müjde Sakar, ev ve esnaf ziyaretlerinde birçok hizmetlerin yanı sıra Görme ve İşitme Engelliler Okulu yapacaklarını söylüyor.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2011 Cuma 10:55
Sakar’dan Engelliler Okulu müjdesi
     İl genelinde hemen her yeri ziyaret ederek AK Parti icraatlarını ve Şanlıurfa’ya bu dönemde yapılacakları anlatan Zeynep Müjde Sakar, ev ve esnaf ziyareti yaparak AK Partiye destek istiyor.

     Amaçlarının insanlara hizmet etmek olduğunu belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zeynep Müjde Sakar, “Şanlıurfa’mıza hizmet etmeye, sorunlarını kökünden çözmeye kararlıyız. Kamu özel sektör ve hayırseverlerin desteği ile il genelinde derslik sayısını artırarak, derslik başına düşen öğrenci sayısını Türkiye ortalamasına getireceğiz, Vakıf Üniversitesi kurulmasını destekleyeceğiz, Şanlıurfa’ya Görme ve İşitme Engelliler Okulu yapacağız, Harran üniversitesinde ihtiyaç duyulan fakülteleri açacağız, Üniversite öğrencilerimize ve orta öğretim öğrencilerimize yeni yurt binaları yapacağız, Merkez ve ilçelerde Mesleki Eğitim Merkezleri ve Meslek Liseleri sayısını artıracağız, Şanlıurfa merkezde bir Polis Eğitim Merkezi açacağız” dedi.

     Milletvekili adayı Sakar, her gittiği yerde vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaştığını belirterek, “Özellikle Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgi bizlere de yansıyor. Bizlerde onun birer neferi olarak ilimizin en ücra köşelerini geziyor ve sorunlarını, taleplerini belirleyip çözümü için gayret gösteriyoruz. Bu dönemde kadına yönelik şiddete karşı ortak mücadele edebilecek il koordinasyon kurulları oluşturacağız, Sevgi Evleri yapacağız, Şanlıurfa merkezde kadın sığınma evi, stüdyo kadın sığınma evleri yapacağız, Kadın ve çocuklara yönelik sosyal aktivite alanları oluşturacağız, İstihdam amaçlı ara elaman sayısını artırmak için Mesleki Eğitim Merkezleri açacağız” diye konuştu.  

     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zeynep Müjde Sakar, Şanlıurfa’mızın geleceği için herkesin oylarını AK Partiye vermeleri gerektiğini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık