Ana Sayfa Urfa Haberleri Samanyolu Koleji , Urfalı Kardeşlerini Bayramda Unutmadı

Samanyolu Koleji , Urfalı Kardeşlerini Bayramda Unutmadı

Ankara Samanyolu Koleji öğretmen ve öğrencileri, bayramın ilk günü kardeş okul oldukları Şanlıurfa'nın Birecik ilçesindeki Yunus Emre İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek, ihtiyaç sahibi öğrencilerin ailelerine kurban Eti, giyecek ve gıda dağıtımı yaptı.

Giriş Tarihi: 7 Kasım 2011 Pazartesi 07:58
Samanyolu Koleji , Urfalı Kardeşlerini Bayramda Unutmadı
Ankara Samanyolu Koleji öğretmen ve öğrencileri, bayramın ilk günü kardeş okul oldukları Şanlıurfa'nınBirecik ilçesindeki Yunus Emreİlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek ihtiyaç sahibi öğrencilerin ailelerinekurban Eti, giyecek ve gıda dağıtımı yaptı.

Ankara'dan gelen misafirleriağırlamaktan dolayı memnuniyetini dile getiren Birecik Kaymakamı Oktay Erdoğan, bu tür ziyaretlerin, ülkedeki kardeşlik duygularının pekiştirilmesi adına çok önemli adımlar olduğunu vurguladı.

Samanyolu Koleji Müdürü Soner Öner ise öğretmen ve öğrencileriyle birlikte böyle bir organize içerisinde bulunmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, Yunus Emre İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencileriniAnkara'ya davet etti.

Yunus Emre İlköğretim Okulu Müdürü Seyit Haşim Tuncay da ziyaretlerinden dolayı Samanyolu Koleji öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık