Ana Sayfa Spor Şampiyon sen olabilirsin!

Şampiyon sen olabilirsin!

3. Şanlıurfa – Göbeklitepe Yarı Maratonu ve 10 kilometre koşusu için kayıtlar başladı.

Giriş Tarihi: 2 Ekim 2013 Çarşamba 15:43
Şampiyon sen olabilirsin!

Bu yıl üçüncüsü yapılacak olan Şanlıurfa-Göbeklitepe Yarı Maratonu ve 10 kilometre koşusuna Türkiye genelinden katılım olacak. Şanlıurfalı sporcuların da katılacağı yarışmaya şimdiden 200’ün üzerinde kayıt yapıldı.
21 km. 100 m.’lik Yarı Maraton ve 10 Km yarışı 3 Kasım 2013 tarihinde, saat 09:00'da Şanlıurfa’da düzenlenecek. 21 km. 100 m.’lik Yarı maraton Şanlıurfa Belediyesi önünden başlayacak, Şanlıurfa-Diyarbakır karayolu üzerindeki Bozova yol çatısından dönülerek tekrar Şanlıurfa Belediyesi önünde tamamlanacak. 10 kilometrelik koşu ise aynı yerden başlayarak Karaköprü yapay şelale önünden dönülerek Şanlıurfa Belediyesi önünde tamamlanacak.
Atletizm Federasyonu ve IAAF yarışma kurallarına uygun olarak yapılacak yarışmalara, kulüp üyesi veya ferdi lisanslı sporcular katılabilecek.
Yarışmaya katılacak tüm sporcular kayıtlarını  2 Kasım 2013 tarihinde  saat:18:00'e  kadar  www.sanliurfayarimaraton.com  adresinden 20 TL kayıt ücretini ödeme şartıyla online olarak yapacaklar. Koşu günü kayıt yapılmayacak.
2 Kasım 2013 günü saat 12:00 'da katılımcı yarışmacıların katılımıyla Balıklıgöl civarında Hotel El-Ruha’da  makarna partisi düzenlenecek.
Yarışmalar, büyük erkekler ve büyük kadınlar kategorilerinde 1995 doğumlu ve daha büyük yaştaki sporcuların katılımıyla yapılacak.
Yarışmalara katılan tüm sporculara anı madalyası verilecek. İlk üç dereceye girenler kupa almaya hak kazanacak. Ayrıca ayrı kategorilerde ilk üç dereceye girenlere, 1.500 TL ile 50 TL arasında değişen tutarlarda para ödülü verilecek.
İrtibat :  Ö.Faruk KESİK / Şanlıurfa Atletizm İl Temsilcisi (05326729544) faruk_kesik@hotmail.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star