Ana Sayfa Urfa Haberleri SANAYİ ESNAFINA TOKİ VE ÇEVRE YOLU MÜJDESİ

SANAYİ ESNAFINA TOKİ VE ÇEVRE YOLU MÜJDESİ

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinden Diyarbakır kara yolu istikametinde askeriyenin içinden geçen ve yapımı yarım kalan çevre yolunun yol sorunu gideriliyor.Sanayi Esnafına ise TOKİ Yapımı için girişimlerde bulunacak.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2014 Cumartesi 10:11
SANAYİ ESNAFINA TOKİ VE ÇEVRE YOLU MÜJDESİ

Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Başkanlığında düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç,Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,Evren Sanayi Sitesi Başkanı Mustaf Aslan,OSB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim İletmiş,STK Temsilcileri ve Sanayi Esnafı Katıldı.

Burada Sanayi Esnafının sorununu dinleyen ve çevre yolu yapımı hakkında talepleri değerlendiren Başkan Güvenç,Yarım kalan Çevre Yolu yapımının bir an önce bitmesi için çalışmaların başlatılacağını ve OSB ve Sanayi Esnafına TOKİ yapımı için alan aradıklarını söyledi.

 Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ise Eyyübiye ilçe sınırları içerisinde bulunan Sanayi Esnafının sorunun çözüme kavuşması için gerekli görüş ve önerilere açık olduğunu belirterek esnafın her daim yanında olacağını belirtti.

 Evren Sanayi Sitesi Başkanı Mustafa Aslan ise Sanayi esnafının en büyük sorunu olan yarım yakalan çevre yolunun yapımı için Belediye Başkanlarına aktardığını ve en kısa sürede çalışmaların yapılacağını belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

 OSB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim İletmiş ise OSB esnafına  TOKİ konut yapımının büyük bir önem arz edeceğini belirterek yarım kalan çevre yolunun onarımı ile kentte ulaşım konusunda büyük bir çözüm bulunmuş olunacak diye konuştu.

 Yapılan toplantı ve görüşmelerin ardından Belediye Başkanları ve STK Başkanları,Sanayi esnafının yanına giderek sorunları yerinde dinledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık