Ana Sayfa Dünya ŞANDER Ankara’da Bayanlara Sıra Gecesi Düzenledi

ŞANDER Ankara’da Bayanlara Sıra Gecesi Düzenledi

Ankara Şanlıurfalılar Derneği ŞANDER Dünya Kadınlar Günü nedeniyle “Sıra Gecesi” ekibi eşliğinde müzikli bir eğlence programı düzenledi.

Giriş Tarihi: 12 Mart 2016 Cumartesi 21:27
ŞANDER Ankara’da Bayanlara Sıra Gecesi Düzenledi

Ankara Şanlıurfalılar Derneği ŞANDER Dünya Kadınlar Günü nedeniyle “Sıra Gecesi” ekibi eşliğinde müzikli bir eğlence programı düzenledi.

Programı nedeniyle Ankara dışında olan Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Mehmet Çiçek de programa katılan kızı Rezzan Çiçek aracılığıyla yayınladığı mesajda, “Tüm kadınlarımızın Dünya kadınlar gününü kutluyorum. Derneğimizin önemli bir görevi de, Ankara’da bulunan hemşerilerimizin bir birleriyle tanışması, kaynaşması ve daha da önemli olan hemşerilerimiz dışında diğer şehirlerden gelen kişilerle de karşılıklı kültür alış verişinde bulunmalarıdır.

Sivil Toplum Kuruluşları Kadın Platformlarının yürüttükleri bu tür kültürel faaliyetler, sosyal alanda büyük önem arz etmektedir. İşte bu nedenle Derneğimiz bu tür kültürel etkinlikleri düzenlemeye devam edecektir.” dedi.
Ankara Şanlıuralılar Derneğinin herkese açık olduğunu vurgulayan Başkan Mehmet Çiçek “Derneğimiz, sizin de derneğinizdir. Kapımız sizlere her zaman açık olacaktır. Sizleri aramızda görmek bizleri ayrıca mutlu edecektir” dedi.

Şanlıurfalılar Derneği Kadın Platformu sorunlusu ve yönetim kurulu üyesi Emine Şeftalioğlu da Eğlence programına katılan kadınlara hitaben yaptığı konuşmada “Kadınlar toplumu ileri götüren sosyal dinamiğin temel kaynağıdır. Kadının ihmal edildiği bir toplumun varlığını sağlıklı bir şekilde sürdürmesinin mümkün olmadığına inanıyoruz” dedi.

Ankara “Vivaldi Ce Gold Otel” de düzenlenen müzikli eğlence programına katılan konuklar, Türk halk müziği Sanatçısı Sedat Koç ve “Sıra Gecesi” ekibinin söylediği bir birinden güzel parçalarla doyasıya eğlendiler.

YORUMLAR
  • yorum2016-03-13 17:21:05ANKARADAK URFALI

    DERNEGİ VE YENİ YÖNETİMİ KUTLUYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

  • yorum2016-03-13 08:08:41zelo

    urfalılar 30 senedir hep tanışıp kaynaşıyor hiç pişmediler zavallılar..bu dernek yok hükmünde bir yer..urfalılardan bişeyy çıkmaz vakıftan ne oldu ki dernekten ne olsun....tırşıkçılık yaparsınız ancak..

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star