Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANDER’İN BAŞKANI ÇİÇEK İLK İCRAATINI YAPTI

ŞANDER’İN BAŞKANI ÇİÇEK İLK İCRAATINI YAPTI

Ankara Şanlıurfalılar Derneğinde görev değişikliğine gidildikten sonra, Başkan Mehmet Çiçek, ile ŞANDER’in Yönetim Kurulu üyeleri ilk toplantılarını Ankara'da Özel bir otelde geçekleştirdiler.

Giriş Tarihi: 7 Şubat 2016 Pazar 04:37
ŞANDER’İN BAŞKANI ÇİÇEK İLK İCRAATINI YAPTI

Haber: Abdullah Cengiz

Toplantıda yönetim kurulu üyeleri Mehmet ÇİÇEK,Osman Remzi KARAKAŞ,Sıdkı KARATAŞ,Mehmet Zeki ÇAVUŞOĞLU,Abdurrahman AKYÜZ,Emine ŞEFTALİOĞLU ,Hacer ERGUVAN hazır bulundular.

Yapılan toplantı ile ilgili bir açıklama yapan ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiçek, açıklamasına başlamadan önce tüm arkadaşlarıma, Şanlıurfalılara ve tüm dostlarıma sevgi ve saygılarımı sunarım dedi.

Çicek ,Bugün yaptığımız toplantının amacı yönetim kurulu üyelerini tanımak ve brifing almaktı ,onu da yaptık güzel bir toplantı oldu .

Bizim öncelikli hedeflerimizden biri güzel olmayan derneğin yerinin değiştirmekti,çünkü küçüktü daha büyük bir yere,hemşerilerimizin daha kolay ulaşacağı ve Urfalılara layık bir yere taşımaktı , onu da yaptık yarından sonra Turan Güneş Bulvarı Rabindranath Tagore Caddesi 697. Sokak No:3 / Ankara adresteki büyük yerimize geçeceğiz.

Toplantıda aldığımız hedeflerden üç tanesi sayayım birinci hedefimiz kadın kollarını oluşturmak , ikinci hedefimiz gençlik kollarını oluşturmak, üçüncü hedefimizde bütün Urfalıları bir araya getirmek.

Ankara’da Şanlıurfa vakfı , Şanlıurfa Platformu var burada sizin aracığınızla herkesi davet ediyorum. bu vakıf ve platform ile birlikte , Şanlıurfa'mız için bu kadir Şehrimiz için birlikte çalışalım ,birlikte Urfa'mızı geliştirelim, Urfa'mızın sorunlarını tartışalım Özelikle hepsine sevgi ve saygılarımı sunuyorum birlikte çalışmayı öneriyorum dedi.

YORUMLAR
  • yorum2016-02-07 09:26:32urfali

    Ne Mutlu Şanlıurfa’mıza sn: Mehmet ÇİÇEK bey gibi değerli, kadim bir sahsin Dernek başkanlığını üstlenmiş olması kendisine ve yönetim kurulu üyelerine şahsim adına şükranlarımı bir borç biliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun, yolunuz acık olsun kazanan URFAMIZ olmuştur. Çünkü Ada’m gibi Ada’m dır. Mutlakaki bu KADİM ve KUTLU yolda zorluklar cikacaktir. Meyve veren ağaç taşlanır misali hazmeden olur olmayan olur, beğenen olur olmayan olur, bu isler samimiyet işidir, sabır göstermek gereklidir. Sabır boyun eğmek değil bilakis mücadele etmektir HZ. ÖMER dediğim gibi Allah yar ve yardımcınız olsun yolunuz acık olsun SAYGILAR.

  • yorum2016-02-07 09:07:21ANKARADAKİ URFALI

    ŞANDER İN YENİ BAŞKANINI KUTLUYOR İLK İCRAATI YENİ DERNEK BİNASI İÇİNDE TEBRİK EDİYORUM.YOLUNUZ AÇIK OLSUN

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık