Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA 8. İZMİR TRAVEL TURKEY FUARIN'DA

ŞANLIURFA 8. İZMİR TRAVEL TURKEY FUARIN'DA

Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ve İzmir’de 8.si düzenlenen Travel Turkey’e Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik değerlerini tanıtıyor.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2014 Cuma 09:54
ŞANLIURFA 8. İZMİR TRAVEL TURKEY FUARIN'DA

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri (İZFAŞ), Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık işbirliğinde organize edilen fuar, Turizm Bakanlığı öncülüğünde düzenleniyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin koordinasyonunda hazırlanan ve Şanlıurfa Valiliği, Eyyübiye Belediyesi, Haliliye Belediyesi, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, Karacadağ Kalkınma Ajansı, GAP İdaresi ile Şanlıurfalı Sivil Toplum Örgütlerinin ortaklaşa açtığı stant ilgiyle karşılanıyor.

Şanlıurfa standını ziyaret edenleri, Büyükşehir Belediyesi adına Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ekrem Ayaz, Turizm ve Tanıtım Şube Müdürü Necmi Karadağ, Şanlıurfa Kültür Turizm Müdür Yardımcısı Hakan Kutluhan, Haliliye Belediyesi Kültür Müdürü A.Kadır Kırıcı, Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürü Sait Atık karşılıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık