Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA AK PARTİLİ KADINLARIN YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI

ŞANLIURFA AK PARTİLİ KADINLARIN YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI

Şanlıurfa'nın büyükşehir olmasıyla birlikte kurulan üç yeni ilçe teşkilatından olan AK Parti Haliliye İlçesi Kadın Kolları Başkanlığına geçen ay seçilen Nahide Felhan, yeni yönetimiyle ilk basın toplantısını yaptı.

Giriş Tarihi: 9 Kasım 2013 Cumartesi 15:57
ŞANLIURFA AK PARTİLİ KADINLARIN YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ak Parti Haliliye İlçe Başkanlığı'nda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Nahide Felhan, kadınlara ve dezavantajlı kesimlere yönelik yapacakları çalışmaların yanı sıra seçime yönelik saha çalışmalarını da başlatacaklarını söyledi. İyi bir ekip oluşturduklarını kaydeden Felhan, "Bugün ilk olarak yönetim kurulu toplantımızı yapmış bulunmaktayız. Biliyorsunuz kısa bir süre önce Ak Parti Haliliye İlçesi Kadın Kolları Başkanlığı bana verildi. Bu görev bana verildikten sonra en kısa zamanda yönetimimizi kurduk, oluşturduk ve bugün ilk toplantımızı yapmış bulunmaktayız. Biz Ak Parti Haliliye Kadın Kolları olarak çalışmalarımıza bugünden itibaren start verdik. İnşallah en güzel, en hayırlı çalışmaları yapmaya talibiz. Bundan sonra yapacağımız çalışmalar yönetim kurulu toplantılarımızın ardından seçime yönelik sahaya inip çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Biz Haliliye Kadın Kolları olarak iyi bir ekip kurduğumuza ve bu ekibin de iyi çalışmalar yapacağına canı gönülden inanıyoruz. Ben sizlerin huzurunuzda ekibime bir kez daha teşekkür ediyorum. Ve bize bu şansı veren ilimize ve ilçe teşkilatımıza da teşekkür ediyorum" diye konuştu.

AK Parti Haliliye Kadın Kolları Yönetimi şu isimlerden oluşuyor:
Nahide Felhan (Başkan), Asiye Aran, Ayşe Örnek, Ayşegül Anuk, Bilgen Yavuz, Dilber Yüksel, Emine Gülşen Güneş, Emine Yılmayan, Fatma Arslan, Fidan Tekgice, Gönül Ağan, Gülsüm Bağdiken, Hacer Kar, Keziban Çelik, Makbule Tekin, Mehtap Aksoy, Mehtap Öncel, Melek Karaçizmeli, Mürşide Bükük, Naime Özgöz, Perihan Bozdağ, Sema Alpay, Sema Mermer, Songül İncebıyık, Sümeyra Turmak, Şule Meydancı, Yayla Öncel, Zeliha Polat, Zeynep Kara, Zeynep Köylü.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star