Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa Bakkallar Odasından Konut Açıklaması

Şanlıurfa Bakkallar Odasından Konut Açıklaması

Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Mehmet Altun, TOKİ tarafından yapılacak olan konutlarla ilgili açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 28 Haziran 2013 Cuma 03:45
Şanlıurfa Bakkallar Odasından Konut Açıklaması

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ahmet Haluk Karabel, Şanlıurfa Polisevi’nde Bakkallar ve Bayiiler Odası Yönetimi, Kamu Şirket Personelleri Derneği ve Adliye personelleri ile bir araya gelerek Maşuk’ta yapılması planlanan konutlar için görüşmelerde bulunacak.


Alınan bilgiye göre buluşmada protokol için istişareler yapılarak, konut yapım çalışmalarına ne zaman başlanacağı konusunda tarih belirlenecek.


Buluşma öncesi bir açıklama yapan Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Mehmet Altun, üyelerine bu müjdeli haberi verdiğinden dolayı büyük mutluluk yaşadığını belirterek, “Uzun süren çalışmalarımız ve görüşmelerimiz sonucu nihayet Urfalı bakkalımızı ev sahibi yapabileceğiz. Aşama sürecince bizlere desteklerini sunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Faruk Çelik ve Urfa Valisi Celalettin Güvenç’e sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bilindiği gibi bir yılı aşkın bir süredir TOKİ ile görüşmelerimiz sürmüş ve Urfa’daki konut ihtiyacına cevap verebilmek ve üyelerimizi ev sahibi yapabilmek için çalışmalarımız olmuştu. Şimdi bu çalışmalarımızın meyvelerini alıyoruz. Sayın TOKİ Başkanımız ile yapacağımız görüşme sonrasında tarih belirleyerek çok kısa bir sürede temel atılacağını diliyoruz” dedi.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık