Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa Belediyesi’nden Tatlıses’e Vefa

Şanlıurfa Belediyesi’nden Tatlıses’e Vefa

Şanlıurfa Belediyesi'nce düzenlenecek olan "Sıra Günü" Tatlıses’e Saldırı Dolayısıyla İptal edildi.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2011 Pazartesi 11:59
Şanlıurfa Belediyesi’nden Tatlıses’e Vefa
Şanlıurfa Belediyesi'nce düzenlenecek olan "Sıra Günü" Tatlıses’e Saldırı Dolayısıyla İptal belediye anons bürosundan, şehrin dörtbir yanındaki hoparlörlere sesli olarak iptel edildiği, ve Şanlıurfa'lıların Tatlıses için dua etmeleri duyruldu.

Şanlıurfa Belediyesinden yapılan açıklamada:


" 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri kapsamında 14 Mart Pazartesi Günü(Bugün) Saat 13’te yapılması planlanan “Sıra Günü” hemşehrimiz İbrahim Tatlıses’e yönelik gerçekleştirilen silahlı saldırı dolayısıyla iptal edilmiştir.
Kamuoyuna Duyurulur… " denildi


BELEDİYEDEN 'DUA EDİN' ANONSU Şanlıurfa'da soğuk duş etkisi yaratan saldırıya vatandaşlar büyük tepki gösterirken, hayati tehlikesi süren ünlü sanatçı için belediye hoparlörlerinden de dua edilmesi yönünde anonslar yapıldı. Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ismiyle yapılan anonsta, "Hemşerimiz ve dünya starı sanatçı İbrahim Tatlıses'e yönelik saldırıyı sebebi ne olursa olsun, kimden gelmiş olursa olsun şiddetle kınıyorum. Değerli sanatçımız ve hemşerimize acil şifalar temenni ediyor, tüm halkımızdan hemşerimizden İbrahim Tatlıses'e dualarını ekmek etmemelerini diliyorum" ifadelerine yer verildi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık