Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Güncel ŞANLIURFA BELEDİYESİ'NDEN TEMİZLİK ORDUSU

ŞANLIURFA BELEDİYESİ'NDEN TEMİZLİK ORDUSU

Şanlıurfa Belediyesi Çevre ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 59 araçlık filosuyla günde ortalama 400 ton çöp, 2 bin 500 kilo tıbbi atık topluyor.

Giriş Tarihi: 4 Temmuz 2012 Çarşamba 12:20
ŞANLIURFA BELEDİYESİ'NDEN TEMİZLİK ORDUSU
Belediye basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, ''Şanlıurfa'yı Türkiye'nin en temiz şehirlerinden biri haline getiren'' ekipler, ana arterler, pazar yerleri ve Şanlıurfa Ticaret Merkezi'ni (ŞUTİM) periyodik olarak yıkıyor.

Bunun yanı sıra halkın ortak kullandığı alanlarda da yoğun temizlik yapan belediye, camiler, hanlar, okul bahçeleri, derelerin temizliğini de gerçekleştiriyor.


AB Standartlarındaki çöp konteynerlerine geçen Şanlıurfa Belediyesi, 59 araçlık filosuyla günde 400 ton çöp, 2 bin 500 kilo tıbbi atık topluyor.


Açıklamada görüşlerine yer verilen Şanlıurfa Çevre ve Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Palalıoğlu, kentin temizlik çalışmalarına katılan personeli yılda 2 kez sağlık kontrolünden geçirdiklerini belirterek, ''Başarılı temizlik işçilerimizi çeşitli hediyelerle de ödüllendiriyoruz. Bu fedakar temizlik işçilerimiz sayesinde Şanlıurfa, Türkiye'nin en temiz şehirlerinden biridir'' dedi. YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa Mamme'siz kaldı

Urfa Mamme'siz kaldı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık