Ana Sayfa Kültür/Sanat Şanlıurfa Belediyesi'ne Teşekkür

Şanlıurfa Belediyesi'ne Teşekkür

Profesyonel Fotoğraf Sanatçıları Derneği, Şanlıurfa Dergâh Platosunda Yer alan Balıklıgöl ışıklandırma çalışmasını yapıldığını belirterek, çalışmaları başlatan Şanlıurfa Belediyesine teşekkür ettiklerini belirtti.

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2011 Salı 09:40
Şanlıurfa Belediyesi'ne Teşekkür
Konu ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan dernek başkanı Yasin Küçük: “Bilindiği üzere 30 Ağustos 2010 Tarihinde Dergâh Platosunda Yer alan Balıklıgöl, Ayn-ı Zeliha Gölü ve Urfa Kalesindeki ışıklandırma sistemi konusunda yaşanan sıkıntıları belirtmiş ve Profesyonel Fotoğraf Sanatçıları Derneği olarak yetkilileri Göreve davet etmiştik.

 

Şanlıurfa Belediyesi tarafından Şanlıurfa’nın Kalbi niteliğinden olan Balıklıgöl Platosu ve Urfa Kalesini çevre düzenlemesi ve ışıklandırması çalışmalarına başlandığını ve bu çalışmanın devam ettiğini sevinerek öğrenmiş durumdayız.

 

Umut ediyoruz ki; Çevre düzenleme ve Işıklandırma çalışmaları Profesyonel bir ekip ve konunun uzmanları tarafından yapılmasıdır.

 

Bu konuda duyarlılığını gösteren ve elini taşın altına koyan Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Eşref Fakıbaba’ya Şahsım, Derneğimiz ve Urfa adına konuya gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık