Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa Belediyesinin Göremediği Çukur (Video)

Şanlıurfa Belediyesinin Göremediği Çukur (Video)

Şanlıurfanın en işlek caddelerinden bir tanesi olan Cumhuriyet Caddesindeki çukur trafikin yoğun olduğu bölgede Şanlıurfalı sürücüler ve yayalara zor anlar yaşatıyor.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2012 Cuma 18:39
Şanlıurfa Belediyesinin Göremediği Çukur (Video)
Şanlıurfa'nın en işlek caddelerinden biri olan Cumhuriyet Caddesi'nde özel bir firmanın yaptığı çalışma sonrasında gelişi güzel kapattığı çukur tehlike saçıyor.
Özellikle tüm toplu taşıma araçlarının yoğunluklu olarak kullandığı cadde de günlerdir açıkta bırakılan çukur, taşıt trafiğini olumsuz etkilyerek tehlike saçarken, yağışlı havalarda da su birikintisine neden olması nedeni ile yay trafiğini de etkiliyor.
Özel firma tarafından yapılan çalışma sonrasında sağlıklı ve yeterli çalışma yapılmadan kapatılan çukurun şehrin göbeği sayılan ve en işlek cadde de olması görenleri de hayrete düşürüyor. Konuyla ilgili çukurun bulunduğu bölgede bulunan bazı vatandaşlar tehlike saçan bu çukuru Şanlıurfa Belediyesi Beyaz Masa yetkililerine ilettiklerini ancak, günler geçmesine rağmen hiç bir çalışmanın yapılmadığını, çukuru fark edemeyen çoğu sürcünün araçlarının bu çukura girdiğini ve hasara uğradığını ifade ettiler. urfahaber.netYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star