Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa CHP Heyetine Çiftlik Evinde Sıra Gecesi (video)

Şanlıurfa CHP Heyetine Çiftlik Evinde Sıra Gecesi (video)

CHP tarafından başlatılan 'Doğu ve Batının Buluşması' projesi kapsamında 5 gündür Şanlıurfa'da bulunan CHP heyeti için bağ evinde sıra gecesi düzenlendi.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2013 Cumartesi 03:44
Şanlıurfa CHP Heyetine Çiftlik Evinde Sıra Gecesi (video)

CHP tarafından başlatılan 'Doğu ve Batının Buluşması' projesi kapsamında 5 gündür Şanlıurfa'da bulunan CHP heyeti için bağ evinde sıra gecesi düzenlendi. CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir'in de bulunduğu gecede CHP'liler, Türkçe ve Kürtçe müzik eşliğinde halay çekip, acılı çiğköfte yedi.
Şanlıurfa'ya bağlı Gölpınar Köyü'ndeki bir çiftlik evine davet edilen CHP'li heyet için sıra gecesi düzenlendi. Aralarında CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, CHP İl Başkanı Ferhat Karataş ile CHP Muğla il teşkilatı üyelerinin de bulunduğu 150 kişi, sıra gecesinde okunan türkülere eşlik edip davul ve zurna eşliğinde halay çekti. Bağ evinde unutulmaz bir gece yaşadıklarını ifade eden CHP Milletvekili Nurettin Demir, Urfa halkının bu misafirperverliğinden büyük bir haz aldık. Herkesin özlediği bu barışa büyük katı olacağını düşünüyoruz. Barış için atılan adıma karşılık veren ve bizi bağrına basan Güneydoğulu insanlarımızı, biz de farklı bir program yaparak Ege'ye davet ederek orada ağırlayacağız dedi.

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık