Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA ÇİFTÇİSİNE DESTEKLEME MÜJDESİ

ŞANLIURFA ÇİFTÇİSİNE DESTEKLEME MÜJDESİ

2015 yılı Gübre, Mazot ve Toprak Analiz desteklemeleri ödenmeye başlıyor. Ödemeler TC kimlik numarasının son hanesine göre oluşturulan takvim ile ödenecek.

Giriş Tarihi: 27 Şubat 2016 Cumartesi 12:32
ŞANLIURFA ÇİFTÇİSİNE DESTEKLEME MÜJDESİ

Müjdeyi veren Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu desteklemelerin ödenmesi çiftçimizin yüzünü güldürürken, daha güçlü tarım sektörünü yaratıyor.’ Dedi.

Şanlıurfa çiftçisinin beklediği müjde Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu’ndan geldi. Başkan Eyyüpoğlu, 2015 yılı Gübre, Mazot ve Toprak Analiz Desteklemelerinin bugün saat 18’den itibaren oluşturulan takvime ile TC kimlik numarasın son rakamına göre ödeneceğini açıkladı. Eyyüpoğlu, Desteklemelerin çiftçilere hayırlı olması ve bol bereketi bir yılın daha geçmesi dileğinde bulundu.

İŞTE DESTEKLEME ÖDEME TAKVİMİ

Ziraat Bankasının verdiği bilgiye göre; ‘2015 yılı Gübre, Mazot ve Toprak Analiz destekleme ödemeleri TC kimlik numarasının son hanesine göre yapılacaktır. TC’sinin son rakamı 0-2 olanlar 26 Şubat 2016 saat 18:00’den itibaren, 4-6 olanlar 04 Mart 2016 saat 18:00’den itibaren, 8 olanlar 08 Mart 2016 saat 18:00’den itibaren destekleme ödemelerini Ziraat Bankası ATM’lerinden 24 saat alabilirler. Başak kartı olmayan çiftçiler yine Ziraat Bankası şubelerine başvuruda bulunacak.’

EYYÜPOĞLU: DESTEKLEMELER HAYIRLI VE BEREKETLİ KULLANILSIN

2016 yılı Mazot, Gübre ve Toprak analiz Desteklemeleri konusunda değerlendirmede bulunan Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, bereketli bir yılın geride bırakılarak, çiftçilerin aldığı destekleme ödemeleri ile daha güçlü bir tarımın yolunun açıldığını kaydetti. Başkan Eyyüpoğlu şöyle konuştu; “2015 yılı tarımsal desteklemeleri ödemeleri bugün başlıyor. Öncelikle destekleme ödemelerinin çiftçilerimize hayırlı uğurlu ve bereketli olmasını dilerim. Şunu söyleye bilirim ki geçtiğimiz bereketli bir yılın ardından ödenen desteklemeler çiftçimize cansuyu olurken, tarımın da gelişmesinde ve ilerlemesinde önemli katkılar sunmaktadır. Çiftçimizin yüzünü güldüren hükümetimize ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Faruk Çelik’e de çiftçilerimiz adında teşekkürlerimi sunuyorum. Çiftçilerimize de tekrar bol bereketli bir yıl diliyorum.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star