Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa Ekonomisinin Gizli Kahramanları

Şanlıurfa Ekonomisinin Gizli Kahramanları

TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu ve ANİYAD Derneği yarın Şanlıurfa’da "Şanlıurfa Ekonomisinin Gizli Kahramanları" konulu etkinlik düzenleyecek.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2013 Perşembe 21:08
Şanlıurfa Ekonomisinin Gizli Kahramanları

Şanlıurfa’nın tanıtımına ve ekonomisine katkı sunanların plaketle ödüllendirileceği programı Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği (ANİYAD) ve TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu düzenleyecek.


Şanlıurfa Ticaret ve sanayi odası konferans salonunda düzenlenecek olan etkinlikte, ANİYAD’ın üyelerine yönelik düzenlediği “girişimcilik eğitim programını” başarıyla bitirenlere sertifika verilecek.


Ayrıca Şanlıurfa’yı 6. Bölge olmasındaki katkılarından dolayı Vali Celalettin Güvenç’e, Şanlıurfaspor’u 1. Lig’e çıkardığı için Kemal Saraçoğlu’na, Şanlıurfa’nın Sanayicinin sorunlarına gösterdiği yüksejk hassasiyetten dolayı Sabri Ertekin’e, Şanlıurfa’nın tanıtımına büyük katkılarından dolayı İbrahim Toru’ya plaket verilecek.


Bu isimlerin yanı sıra; Girişimcilere verdiği destekten dolayı, KOSGEB İl Müdürü İdris Ereksoy ile TKDK İl Koordinatörü Mehmet Ekinci'ye, Şanlıurfa'ya yatırımcıların gelişini sağlaması, İş Kur Müdürü Necdet Karasevda'ya Şanlıurfa'da nitelikli çalışanların arttırılması noktasında kişisel çabaları nedeni ile plaket verilecek

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık