Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa Hizmet Eğitim Kültür Vakfı'ndan Öğrencilere Büyük Destek

Şanlıurfa Hizmet Eğitim Kültür Vakfı'ndan Öğrencilere Büyük Destek

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Şanlıurfa Hizmet Eğitim Kültür Vakfı (ŞUHEK) Başkanı Abdussemih Polat ile ortaklaşa 'Toplumsal Duyarlılık Projeleri' konusunda bir protokol imzalandı.

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2013 Perşembe 15:58
Şanlıurfa Hizmet Eğitim Kültür Vakfı'ndan Öğrencilere Büyük Destek

İmzalanan protokol ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı eğitim kurumlarında kayıtlı bulunan öğrencilere; bilimsel, kültürel ve sosyal konularda destek verilmesi, ortaklaşa konferanslar, söyleyişiler düzenlenmesi, Şanlıurfa'daki ortaokul ve liselerde öğrencileri toplumsal hayata hazırlamak ve meslek seçiminde yardımcı olmak, öğrencilerin motivasyonlarının artırılması, kariyer konusunda bilgilendirilmesi, öğrencilere üniversite ziyaretleri düzenleyip fakülte, bölüm ve meslekleri yakından tanımaları ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün uygun göreceği okulların kütüphanelerine kitap kazandırmayı içeriyor.

Protokol imza töreninde konuşan Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, "Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitimin niteliğinin artırılmasına yönelik çalışmalara çok önem veriyoruz. Bu protokolün de eğitimin niteliğini artıracağına inanıyoruz. Daha önce de çeşitli dernek, vakıf ve üniversitemizle çeşitli alanlarda işbirliğimiz mevcuttu. Ancak bu işbirliğinin daha çeşitli hale getirilmesi, bunun daha kurumsal bir hale getirilmesi adına bu protokol bizim açımızdan çok önemli. Bu noktada Şanlıurfa Hizmet Eğitim Kültür Vakfı Başkanımızın bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star