Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA, İZMİR TRAVEL FUARINDA

ŞANLIURFA, İZMİR TRAVEL FUARINDA

İzmir Travel Türkiye 2013 Turizm Fuarı'nda Şanlıurfa rüzgarı esti.

Giriş Tarihi: 6 Aralık 2013 Cuma 03:29
ŞANLIURFA, İZMİR TRAVEL FUARINDA

Şanlıurfa standına turizmciler ve İzmir halkı büyük ilgi gösterdi. Stantta Şanlıurfa tanıtım CD'leri, İngilizce ve Türkçe tanıtım broşürleri, masa takvimi, duvar takvimi ve Göbeklitepe temalı bez çantalar dağıtıldı.

Şanlıurfa Valiliği'nin koordinasyonunda hazırlanan ve Şanlıurfa Belediyesi ile Sivil Toplum Örgütleri'nin ortaklaşa açtığı standı ilk ziyaret eden Kültür Ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özarslan oldu. Göbeklitepe'nin çok büyük bir değer olduğunu söyleyen Özarslan, Şanlıurfa'nın gerek kültür gerek turizm potansiyeli bakımından gelişmekte olduğu ve Gaziantep, Hatay ve Şanlıurfa Mozaik Müzeleri ile beraber kültür destinasyonu oluşacağını ifade etti. Özarslan, Şanlıurfa'ya çok değer verdikleri ve her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirtti.

İzmir Travel Türkiye 2013 Turizm Fuarı'nda, Şanlıurfa Kültür Turizm Müdür Yardımcısı Hakan Kutluhan, Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmi Karadağ, Şanlıurfa Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cevahir Asuman Yazmacı ile ŞURKAV yetkilisi, Şanlıurfa Seyahat Acenteleri ve otel yetkilileri hazır bulundu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık