Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA KENDİNE YAKIŞANI YAPTI!

ŞANLIURFA KENDİNE YAKIŞANI YAPTI!

Şanlıurfa Halkı Türkiye'de yine bir ilki başararak Kan Bağışında birinci olarak en duyarlı il oldu.

Giriş Tarihi: 1 Ağustos 2014 Cuma 14:06
ŞANLIURFA KENDİNE YAKIŞANI YAPTI!

Şanlıurfa Kızılay Kan Merkezi Kentin Dergah Platosunda kurduğu stant ile Kan bağışları toplamayı sürdürüyor. Kan Bağışları hakkında bilgi veren Kızılay Kan Merkezi Doktoru Buket Arvas Singan,Şanlıurfa'nın Kan bağışında diğer illere nazaran çok yüksek potansiyele sahip olduğunu söyledi.

Arvas konuşmalarını şöyle sürdürdü: " Şanlıurfa Kızılay İl Müdürlüğü olarak Ramazan ayından itibaren çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.Ramazan ayı olmasına rağmen Şanlıurfalı vatandaşlarımız çok büyük bir oranda kan bağışında bulundu ve diğer illerin önüne geçti.Tabii bu yeter mi asla yetmez halkımızdan vatandaşlarımızdan isteğimiz Kan bağışının çok önemli olduğunu bilmeleri ve bağışlarda bulunmalarıdır.Bu nedenle şahsım,kurumum ve arkadaşlarım adına Şanlıurfalı vatandaşlarımıza duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum."Dedi.

Kan Bağışında bulunan vatandaşlar ise Kan Bağışının önemli olduğunu.hayat kurtardığını belirttiler.Vatandaşlar bir bize de kan gerekebilir düşüncesiyle kan bağışında bulunduklarını ifade ettiler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star