Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Eğitim ŞANLIURFA ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI DERNEĞİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

ŞANLIURFA ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI DERNEĞİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Şanlıurfa’da özel eğitim alanında faaliyet gösteren Şanlıurfa Özel Eğitim Kurumları Derneği’nin Başkanlığına Cemal Yazar getirildi.

Giriş Tarihi: 6 Temmuz 2012 Cuma 10:40
ŞANLIURFA ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI DERNEĞİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
Şanlıurfa’da  özel eğitim alanında faaliyet gösteren Şanlıurfa Özel Eğitim Kurumları Derneği’nin  Yönetim Kurulu Başkanı Zeki KURT, özel eğitim dışındaki işlerinin yoğunluğu nedeniyle dernek çalışmalarına yeterince zaman ayıramayacağı gerekçesiyle Yönetim Kurulu’ndaki görevinden ayrıldı. Zeki KURT’un Yönetim Kurulu’ndan ayrılmasının ardından yeni Yönetim Kurulu şöyle oluşturulmuştur: Başkan Cemal YAZAR, Başkan yardımcısı Sezai BAYDİLLİ, Sekreter Mehmet ŞİŞ, Sayman Şükrü ASLAN ve Üye Müslüm KINA.

 

Şanlıurfa Özel Eğitim Kurumları Derneği’nin yeni Başkanı seçilen Cemal YAZAR, süreç ile ilgili şunları söylemiştir: “ Başkan Zeki KURT, özel işlerinin yoğunluğu nedeniyle dernekteki görevini layıkıyla yerine getiremeyeceğini, ancak dernek çalışmalarına üye olarak devam edeceğini ve kendisine ihtiyaç duyulduğu dönemlerde ise derneğe katkı sağlayacağını söyleyerek başkanlık görevinden çekilmiştir. Biz de Yönetim Kurulu olarak tekrar bir araya gelerek görev dağılımı yaptık ve yönetimdeki arkadaşlarım başkanlık görevini tarafıma verdiler. Özel eğitim alanı bilindiği üzere vicdani sorumluluğu oldukça yüksek, özveri ve emek gerektiren bir alan. Bu bilinçle, yeni Yönetim Kurulu olarak, Gerek özel eğitim alanında faaliyet gösteren dernek üyesi özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi kurumlarımızın birlik ve dayanışma ruhu içerisinde çalışmalarını ve gerekse özel eğitimden yararlanan engelli bireylerimizin bu eğitimden üst düzeyde yararlanmaları için yoğun bir çalışma içerisinde olacağımızı herkesin bilmesini istiyorum.” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Sürücü Kursundan Ücretsiz Ehliyet

Sürücü Kursundan Ücretsiz Ehliyet

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık