Ana Sayfa Güncel Şanlıurfa Piazza’nın "mercedes"i sahibini arıyor

Şanlıurfa Piazza’nın "mercedes"i sahibini arıyor

Hizmete açıldığı 10 Ekim 2013 gününden itibaren ziyaretçilerine bir alışverişten daha fazlasını sunan Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin açılışa özel düzenlediği ‘’Mercedes C180’’ otomobil çekilişi büyük ilgi görüyor.

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2013 Cuma 14:16
Şanlıurfa Piazza’nın

Talihlisinin ayağını yerden kesecek kampanyaya katılmak için 100 TL ve üzeri alışveriş yapmak yeterli.  Daha fazla alışveriş yapanlar her 100 TL’lik harcamaları oranında çekiliş hakkı kazanabiliyorlar.

Herkesin hayalini süsleyen kampanya nedeniyle, danışma biriminin önünde çift sıra halinde bekleyen ziyaretçiler, yaptıkları alışverişleri karşılığında aldıkları fiş ya da faturaların kayıtlarını yaptırıp çekilişe katılma hakkı kazanıyorlar.

Rönesans Holding tarafından yaptırılan ve bölgenin ticari ve sosyal yaşamına renk katan Piazza’da, Milli Piyango İdaresi'nin izni ve gözetimi altında yapılacak çekiliş, 10 Ekim 2013 saat 10.00 ile 31 Aralık 2013 saat 20.00'ye kadar yapılacak alışverişleri kapsayacak. Çekiliş ise 7 Ocak 2014 tarihinde Milli Piyango İdaresi’nin gözetimi ve noter huzurunda yapılacak.

Çekiliş sonrasında talihlinin otomobilini alabilmesi için kayıtlarını yaptırdıkları fiş ya da faturaları ile kuponlarını ibraz etmeleri gerektiğinden, danışma görevlileri, bu belgelerin muhafaze edilmesi konusunda bilgi veriyor.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü resmen iptal oldu

Karaköprü resmen iptal oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık