Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA PLATFORMU MESLEĞİNDE YILIN EN İYİLERİNİ SEÇİYOR

ŞANLIURFA PLATFORMU MESLEĞİNDE YILIN EN İYİLERİNİ SEÇİYOR

Merkezi Ankara’da bulunan Şanlıurfa Platformu Şanlıurfa’da mesleğinde yılın en iyilerini seçiyor.

Giriş Tarihi: 4 Eylül 2014 Perşembe 12:29
ŞANLIURFA PLATFORMU MESLEĞİNDE YILIN EN İYİLERİNİ SEÇİYOR

Şanlıurfa Platformu Genel Başkanı Habip ÇADIRCI konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi;

Şanlıurfa Platformu olarak Şanlıurfa’da mesleğinde en iyileri seçeceğiz.İsim tespitini Şanlıurfa’daki meslek odalarına ve STK’lara bırakacağız.Meslek odası ve STK’sı olmayan meslekleri ise bir komisyon marifetiyle seçeceğiz.

 

Mesleğinde en iyileri seçebilmek fark edebilmek önemli olduğu kadar en olmak ta önemlidir. Ama bu en olmak insana gurur verdiği kadar da sorumluluk yükler. Dilerim bu yılın mesleğinde en iyiler olarak seçilen bu arkadaşlarımızın ardındaki halk takdir ve rızası hakkın takdir ve rızasına dönüşsün.

Yıldız ve yıldızlar ancak kendilerini görebilen, fark edebilen onları görünce mutluluk duyabilen insanlar varsa güzeldir.

Aydınlık karanlığa, iyi güzele muhtaçtır, ama karanlık olmadan da aydınlık, kötü olmadan da iyi olabilir. En iyi olmak mutlak surette iyilerin içinde olmayı gerektirir.

 

Bizler ödüllendirmede iltifatlı konuşmada biraz ketum bir toplumuz. Onun için Şanlıurfa Platformu’nun başlattığı bu yol gelişsin, genişlesin diyorum. Birbirimizle güzel şeyler konuşalım, birbirimizin başarılarıyla gurur duyalım. Bu tip törenler yaygınlaşsın ve çoğalsın. Hayatta olanlara her zaman minnettar olduğumuzu ifade edelim.

 

Türkiye’de ilk defa Şanlıurfa Platformu tarafından gerçekleştirilecek olan’’MESLEĞİNDE EN İYİLER’’ töreni ekim ayında Şanlıurfa’da gerçekleştirilecektir.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star