Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA PLATFORMU’NDAN RUHA TV’YE KUTLAMA

ŞANLIURFA PLATFORMU’NDAN RUHA TV’YE KUTLAMA

Merkezi Ankara’da bulunan Şanlıurfa Platformu’nun Genel Başkanı Habip ÇADIRCI,Ruha TV’nin Türksat Uydu Yayınına geçmesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Giriş Tarihi: 7 Ağustos 2014 Perşembe 08:01
ŞANLIURFA PLATFORMU’NDAN RUHA TV’YE KUTLAMA

Başkan Çadırcı mesajında;Ruha TV kısa bir süre önce ilk olarak internet TV yayını  ile izleyicileriyle buluşmuş,daha sonra Karasal( analog)yayının ardından Avrupa'da ve Türkiye'de yoğunluklu olarak izlenen Astra 1G Uydusundan Yayına geçmişti.

Memnuniyetle görüyoruz ki,Ruha TV Bugün itibari ile Türk Sat 4A Uydusundan izleyicileriyle buluştu

Büyük emek ve zahmetlerle Ruha TV’yi kuran ve 5.uydu kanalı olarak halka hizmet etmenin heyecanı ve gururunu yaşayan Ruha TV Yönetim Kurulu Başkanı Ahin Güneş’i bu girişiminden dolayı kutluyoruz.

Sayın Güneş’in,Şanlıurfa'da  tarafsız,doğru ve ilkeli haber anlayışı ile TV yayıncılığında farklı olmaya çalışacağına inancımız sonsuzdur.

Şanlıurfa Platformu olarak,Bugün itibari ile Türksat uydusundan test yayınlarına başlayan Ruha TV'nin Şanlıurfa'nın ve bölgenin tarafsız yayın organı olma noktasında ciddi adımlar atacağına,başta Şanlıurfa olmak üzere ülkemizin yükselen değerlerine değer katma noktasında üzerlerine düşen bu görevi layıkı ile yerine getirmeye çalışacaklarına inanıyoruz.

Bugün başlayan Ruha TV’nin Türksat Uydu yayınının halkımıza ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyor,başta Ahin Güneş olmak üzere Ruha TV ailesini tebrik ediyoruz,dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık