Ana Sayfa Spor ŞANLIURFA SPOR’DAN İL MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ŞANLIURFA SPOR’DAN İL MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Şanlıurfa Spor yöneticileri 2. Başkan Nabi Kırmızı, Maruf Güneş, Av. Mahmut Saatçi ve Süleyman Aksu Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğüne teşekkür ziyaretinde bulundu. Kulüp hedeflerini ve çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

Giriş Tarihi: 21 Temmuz 2014 Pazartesi 05:40
ŞANLIURFA SPOR’DAN İL MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, Şanlıurfa sporun Ptt 1. Ligde kalıcı olduğunu, Şanlıurfa’nın Türkiye de daha iyi tanıtılmasında bu yönetimin büyük emekleri var.Bu Başkan ve yönetimle Şanlıurfaspor Süper Lige çıkacaktır dedi.

Bu yönetimin ekonomik noktalardaki fedakarlıklarının göz ardı edilmemesi gerektiğini söylen Yıldız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün tüm olanaklardan bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Şanlıurfaspor faydalanacaktır. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Ertuğrul Yıldız  Şanlıurfa Spor Kulübü yöneticilerine, oyuncularına ve tüm ekibe teşekkür ediyorum. Dedi.

Kulüp yöneticileri 2. Başkan Nabi Kırmızı, Ertuğrul Yıldız gibi başarılı bir hemşerimizin burada görev yapıyor olması ve çok uyumlu bir şekilde çalışıyor olmamız gurur verici. Bizler Şanlıurfaspor olarak Gap Arena Stadyumundaki çim ile tribün arasındaki mesafe sorunun giderilmesi için 2014 – 2015 sezonu sonunda çalışmalara başlayacağız. Dedi.

Gap Arena futbol sahasının Türkiye’nin en güzel statlarından biri olduğunu dile getiren Maruf Güneş ise ses sistemi sorunu, çim sorunu ve ışıklandırma sorununun çözümünden dolayı başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız olmak üzere  emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık