Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA TİCARET BORSASI'NDAN KADINLARGÜNÜ MESAJI

ŞANLIURFA TİCARET BORSASI'NDAN KADINLARGÜNÜ MESAJI

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, kadınların aile birliğinin en önemli unsuru olduğunu ifade etti.

Giriş Tarihi: 6 Mart 2014 Perşembe 14:53
ŞANLIURFA TİCARET BORSASI'NDAN KADINLARGÜNÜ MESAJI

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Kaya, yayımladığı mesajda; kadınların, aile birliğinin en önemli unsuru olduğuna dikkat çekerek, gelişmiş toplumların arka planında kadınların yer aldığını ifade etti. Büyük zaferlerin arkasında, başarılı işlerin yanında mutlu bir aile ve nesillerin yetişmesindeki en büyük gücün kadınlar olduğunu belirten Kaya, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Kadın olmanın ötesinde insan oldukları için kadınlara değer verilmelidir. Bu duygu ve düşüncelerle yaşamımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda bizden desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin ve toplumun temel taşı annelerimizin, kadınlarımızın 8 MartDünya Kadınlar Günü'nü tebrik eder, yaşamı daha anlamlı ve değerli kılan kadınlarımıza; başarı ve mutluluklar diliyorum."

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star