Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA TMMOB'DEN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM

ŞANLIURFA TMMOB'DEN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM

TMMOB Şanlıurfa Şubesi ,Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Abdullah Melik öncülügünde VAN'daki Deprem bölgesine ulaştırılmak üzere üç kamyon gıda ,ilaç giysi ve battaniye'den oluşan malzeme gönderdi

Giriş Tarihi: 26 Ekim 2011 Çarşamba 00:08
ŞANLIURFA TMMOB'DEN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM
Abdullah Melik URFAHABER'E  yaptıgı özel açıklamada.

"TMMOB Şanlıurfa Şubesine üye
20 Mühendis (İnşaat,Elektirik, Makina ,Ziraat ve Mimar) arkadaşımızla birlikte, deprem bölgesinde yaşayan ve Şanlıurfa'da Üniversitede Ögrenim gören 20 öğrenci ile birlikte deprem bölgesindeki yaraların üç kamyon  malzemenin yanı sıra bir otobüsle birlikte hareket ediyoruz. Deprem bölgesinde özellikle, çadır, battaniye, çocuk bezi, mama ve diğer temel ihtiyaç maddelerine gereksinim duyulmakta. Temennimiz odur ki ülkemizde yaşanan acıların beraberlik ve dayanışma şiarı içinde en kısa sürede hafiflemesi ve kapanmasıdır.

Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza baş saglıgı yaralılarada  acil şifa diliyorum.  Deprem bölgesine götürmeye çalıştığımız, yardımların ulaştırılmasında emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.

Şanlıurfa 'dan gece saat 23:30 sıralarında yola çıkan TMMOB heyetinin ve üç kamyon yardım malzemelerinin yarın erken saatlerde Van'a ulaşması bekleniyor.
URFAHABER /ÖZEL
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Genç Gönüllüler Okul Bahçesine Ağaç Dikti

Genç Gönüllüler Okul Bahçesine Ağaç Dikti

Kurumsal

İçerikYukarı Çık