Ana Sayfa Kültür/Sanat Şanlıurfa Vakfı'ndan Kahvaltılı Buluşma.

Şanlıurfa Vakfı'ndan Kahvaltılı Buluşma.

Şanlıurfa Vakfı Şanlıurfa Şubesi tarafından, üyelerinin ve seçkin davetlilerin katıldığı kahvaltılı etkinlik düzenlendi.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2011 Pazar 06:07
Şanlıurfa Vakfı'ndan Kahvaltılı Buluşma.
Şanlıurfa Vakfı Şanlıurfa Şubesi tarafından, Şanlıurfa merkez de Harran Otel'de sabah saat 10'da  vakiıf üyelerine ve seçkin davetlilere açık büfe kahvaltılı toplantı düzenlendi.

Kahvaltılı toplantı öncesi Şanlıurfa Vakfı, Şanlıurfa Şubesi Başkanı Doktor Müslüm Sunay yaptığı kısa açıklamada 2004 yılında Şanlıurfa Vakfı'nın Şanlıurfa Şubesi olarak çalışmalarına başlayan vakfın 7 yıl gibi bir sürede 170'den fazla etkinliğe ve çalışmaya imza attığını söyleyerek, bu kahvaltı ile bahar ayı ile birlikte uzun süredir bir araya gelememiş üyelerin buluşmasını sağlayarak ilteşim ve dayanışmayı güçlendirmeyi hedeflediklerini söyledi.


Vakfın kahvaltılı buluşmasına Urfa dışından da çok sayıda davetli ve bazı siyasi partilerin milletvekili adaylarıda katıldı. Açık büfe olan kahvaltıda Urfa'nın yöresel kahvatı kültüründe yer alan közlenmiş biber, patılcan, közlenmiş domates, biber salçası gibi çeşitlere de yer verildi.


Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada, yer kalmayınca Harran Otel'in havuz başına da çok sayıda masa konularak davetlilerin rahat etmesi sağlandı.

(Urfa Haber - Özel)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık