Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa Vakfından Öğrencilere Yardım

Şanlıurfa Vakfından Öğrencilere Yardım

Şanlıurfa Vakfı, geleneksel eğitim yardımları kapsamında bu yıl Yenice İlköğretim Okulu öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.

Giriş Tarihi: 21 Ekim 2011 Cuma 20:33
Şanlıurfa Vakfından Öğrencilere Yardım
Şanlıurfa Vakfı, geleneksel eğitim yardımları kapsamında bu yıl Yenice İlköğretim Okulu öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu. 

Vakfın Şanlıurfa Şube Başkanı Müslüm Sunay, yaptığı açıklamada, eğitime büyük önem verdiklerini belirterek, Şanlıurfa'da ciddi eğitim sıkıntılarının yaşandığını ve kendilerininde imkanları ölçüsünde sorunun çözümüne destek olmaya çalıştıklarını söyledi. 

Her yıl bir okulda ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımda bulunduklarını dile getiren Sunay, şunları kaydetti: 

"Eğitimi çok önemsiyoruz. Her yıl 100 Üniversite öğrencisine burs veriyoruz. Gelecek yıl burs vereceğimiz öğrenci sayısını iki katına çıkartmayı planlıyoruz. Vakfımız, kentin tarihi ve kültürel değerlerine imkanlar ölçüsünde destek verip, kalkınmaya ilişkin zaman zaman projeler hazırlıyor. Her yıl bir okulda ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında buluyoruz. Bu yıl Yenice İlköğretim Okulu öğrencilerine yardımlarımızıulaştırdık. Katkısı olan herkese teşekkür ediyorum(haberler)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star