Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA VE TEKİRDAĞLI GENÇLER ELELE

ŞANLIURFA VE TEKİRDAĞLI GENÇLER ELELE

Şanlıurfa ve Tekirdağ Gençlik Merkezleri, birlikte Şanlıurfa-Harran ilçesindeki Bilgili Köyü’ndeki ilkokula yardım kampanyası başlattı.

Giriş Tarihi: 5 Mart 2014 Çarşamba 07:48
ŞANLIURFA VE TEKİRDAĞLI GENÇLER ELELE

Şanlıurfa ve Tekirdağ Gençlik Merkezleri Bilgili İlkokulu Müdürü İbrahim Doğan ile irtibata geçerek okul için gerekli ihtiyaçları tespit etti. Görüşme sonunda yapılacak olan yardım kitap, kırtasiye ve temizlik malzemeleri olarak belirlendi. Şanlıurfa ve Tekirdağ Gençlik Merkezleri çalışanları, gönüllüleri ve üyeleri tarafından yürütülecek olan yardım kampanyası 28 Mart 2014 tarihine kadar devam edecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, "Dayanışma sayesinde insanlar birlik beraberliğin önemini kavramaktadır. El birliğiyle yapılacak olan bu yardımlar sayesinde bir kişiye değil birçok kişiye ulaşılmış olacaktır. Bizde İl Müdürlüğümüz olarak karınca kararınca spor malzemesi ile destek vereceğiz. Elbette toplanacak yardımla bu çocukların ihtiyaçları giderilmeyecektir ancak gençler arasında yardımlaşma bilincinin oluşması açısından çok önemlidir. Ülkemizin iki ayrı bölgesinden birlik olup yardım elini uzatan tüm vatandaşlarımıza ve gençlik merkezlerimize teşekkür ederiz" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık