Ana Sayfa Eğitim Şanlıurfa Yazarlar Birliği'nde BYEGM Heyecanı

Şanlıurfa Yazarlar Birliği'nde BYEGM Heyecanı

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM)’nün, Yerel Medyanın Sorunları ile ilgili ay sonunda Şanlıurfa’da düzenleyeceği eğitim semineri öncesinde hazırlıklar yapmak üzere 2 Müdür Şanlıurfa’da çalışmalarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2011 Perşembe 01:58
Şanlıurfa Yazarlar Birliği'nde BYEGM Heyecanı

Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesini de ziyaret eden BYEGM yetkilileri, TYB Şanlıurfa Şube Başkanı Cuma Ağaç, Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, 2. Başkan Müslüm Abacı, Genel Sekreter Mehmet Talat Akay, üyelerden Abdülkadir Karacabey, TYB üyeleri Mehmet Akcan, Mehmet Emin Özçınar ile karşılıklı sohbet edip fikir alış-verişinde bulundular.     Peygamberler şehri Şanlıurfa’da bulunmaktan ve gazetecilere yönelik eğitim semineri düzenleneceğinden dolayı mutlu olduklarını belirten BYEGM Yayın Şube Müdürü Cemal Yılmaz ve Ahmet Engür, “Biz Şanlıurfa’yı ve Şanlıurfalıları çok seviyoruz. Hele sıcak bir ilde Türkiye Yazarlar Birliğinin olması ve gazeteci arkadaşlarımızdan da üyelerinin olması bizleri çok daha sevindirdi. Ne güzel. Bir araya gelerek ilin sorunlarını, güncel konuları tartışıp çözüm yolu konusunda söz birliği sonucu ilgilere de bilgi verip çözümüne vesile olmak ne güzel. Ay sonunda inşallah hep birlikte olacağız. Genel müdürümüz ve üst düzeyden arkadaşlarımız da gelecek. Sayın Bakanımız Bülent Arınç ta Şanlıurfa’ya gelerek seminerimize katılacaklar. Yani sizin güzel şehrinizi bizlerde biraz şenlendireceğiz inşallah” dediler.


     TYB Şanlıurfa Şube Başkanı Cuma Ağaç ise, TYB bünyesinde Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ve bazı arkadaşlarının da bulunmasının kendileri açısından çok iyi olduğunu ve düzenli olarak sürdürdükleri Cuma sohbetlerini ve zaman zaman misafirler için düzenlenen sohbet gecelerini basına yansıtarak çalışmalarını kamuoyuna yansıtmalarının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.  

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da öğrenciler telafi sınavına girdi

Şanlıurfa’da öğrenciler telafi sınavına girdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık