Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa Yenişehir Gençlik Merkezi'nden Halfeti Gezisi

Şanlıurfa Yenişehir Gençlik Merkezi'nden Halfeti Gezisi

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi tarafından kursiyerlere Halfeti gezisi düzenlenecek.

Giriş Tarihi: 24 Ekim 2013 Perşembe 10:19
Şanlıurfa Yenişehir Gençlik Merkezi'nden Halfeti Gezisi

Konu ile ilgili açıklama yapan Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah Canbeyli, "Tarihi ve kültürel anlamda yaptığımız bu geziler zaman zaman devam edecek.Şanlıurfa'da yaşayıp da bu gibi yerleri henüz görmemiş gençlerimize, tarihimizi hatırlatmak aynı zamanda kültürümüzü görmelerini ve inceleme şansı yakalamalarını temin etmek istiyoruz. Yenişehir Gençlik Merkezi bünyesinde devam eden kurslara katılan üye gençlerimize Şanlıurfa'yı ve ilçelerini tanıtmayı hedefliyoruz. Bu da onları son derece heyecanlandırıyor. Bize her konuda destek olan İl Müdürümüze teşekkür ediyoruz. Halfeti gezimize katılmak isteyen bütün gençlerimizi Gençlik Merkezimize bekliyoruz" dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ertuğrul Yıldız, "Henüz yeni açılanYenişehir Gençlik Merkezimiz güzel çalışmalara imza atıyor. Zaten gençlerin yeri olan merkezimiz açılan kursların yanı sıra bu tür etkinliklerde düzenleyerek çalışmalarına ayrı renk katıyor. Bu sebeple gençlerimizi Gençlik Merkezlerimize bekliyoruz" diye konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık