Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA YEŞİLE BÜRÜNECEK

ŞANLIURFA YEŞİLE BÜRÜNECEK

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, "Şanlıurfa'yı orman bakımından üst seviyeler getirmek ve mevcut orman varlığını daha da arttırmak için çalışmalarımız sürüyor."

Giriş Tarihi: 23 Ekim 2012 Salı 11:23
ŞANLIURFA YEŞİLE BÜRÜNECEK

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, "Şanlıurfa'yı orman bakımından üst seviyeler getirmek ve mevcut orman varlığını daha da arttırmak için çalışmalarımız sürüyor. Bu çalışmalarımız, kent yeşil bir görünüme bürünene kadar devam edecek" dedi.

Şanlıurfa'daki ağaçlandırma çalışmalarını planlama ve kent ormanı ile ilgili olarak Vali Celalettin Güvençbaşkanlığında toplantı yapıldı. Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Güvenç'in yanı sıraBozova Kaymakamı Recep Öztürk, Vali Yardımcısı Bahri Tiryaki, ŞanlıurfaBelediye Başkan Yardımcısı Mahmuç Kırıkçı, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Orman Bölge Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Defterdarlık ile Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Toplantıda Orman Bölge Müdür Yardımcısı Ziya Polat; kentte ağaçlandırılacak alan ve yapılacak çalışmaları anlattı.

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, kentin yeşil bir görünüme kavuşmasını amaçladıklarını belirterek, "Şanlıurfa'yı orman bakımından üst seviyeler getirmek ve mevcut orman varlığını daha da arttırmak için çalışmalarımız sürüyor. Bunun yanında herkese görev düşüyor. Herkes bu konuda gerekli çalışmaları hassasiyetle üzerine düşerek yapmalıdır" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık