Ana Sayfa Eğitim ŞANLIURFA'DA 200 KURSİYERE SERTİFİKA VERİLECEK.

ŞANLIURFA'DA 200 KURSİYERE SERTİFİKA VERİLECEK.

SODES projeleri kapsamında "Sizin Bir İşiniz Engellilerimizinde Bir Yardımcısı Olsun" isimli projeye katılan 20 kursiyere sertifika, 200 kursiyere’de katılım belgesi verilecek.

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2012 Pazar 18:21
ŞANLIURFA'DA 200 KURSİYERE SERTİFİKA VERİLECEK.
Kalkınma Bakanlığı’nın SODES 2011 yılı kapsamında  “Sizin Bir İşiniz Engellilerimizinde Bir Yardımcısı Olsun” (Yaşlı ve Engelli Bakım Kursu) isimli projeye katılan 20 kursiyere sertifika, 200 kursiyere’de katılım belgesi verilecek.
Konuya ilişkin bir açıklama yapan Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri:
"Toplam 240 kişinin hedef alındığı projemizde 40 kişiye 10 haftalık bir eğitim sonunda, halk eğitim onaylı 400 saatlik özürlü bakımı  sertifikası vererek onların isterlerse rehabilitasyon merkezlerinde çalışabilme olanağı sunulmuştur. Kursumuzu başarıyla tamamlayan ikinci , 20 kişilik  öğrencimize sertifikaları verilecektir..Ayrıca ailesinden engellisi olup Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden yardım alan 200 kursiyerimize SODES, projesi“Sizin Bir İşiniz Engellilerimizinde Bir Yardımcısı Olsun” (Yaşlı ve Engelli Bakım Kursu)  verilen 100 saatlik eğitimi başarı ile bitiren 200 öğrencimize  katılım belgeleri verilerek engellilerimizin sorunları dinlenecektir.Tören ikramla son bulacaktır." denildi.
Kalkınma Bakanlığı’nın SODES 2011 yılı kapsamında Şanlıurfa'da kabul edilen “Sizin Bir İşiniz Engellilerimizinde Bir Yardımcısı Olsun” (Yaşlı ve Engelli Bakım Kursu) isimli projeye katılan  20 kursiyere sertifika, 200 kursiyere’de katılım belgesi töreni bu gün saat 10’da İl Sağlık Müdürlüğü ek binasında eğitim tesislerinin Hayati El-Harrani Toplantı Salonunda yapılacak.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık