Ana Sayfa Türkiye ŞANLIURFA'DA ADAY LİSTELERİNDE DEĞİŞİKLİK

ŞANLIURFA'DA ADAY LİSTELERİNDE DEĞİŞİKLİK

Yüksek Seçim Kurulu 1 Kasım genel seçimlerinde yarışacak listeleri açıkladı. Açıklanan kesin listelere göre bazı isimlşerde değişiklik oldu. Açıklanan listelere göre HDP, CHP ve MHP’de bazı isimler değişti.

Giriş Tarihi: 30 Eylül 2015 Çarşamba 10:06
ŞANLIURFA'DA ADAY LİSTELERİNDE DEĞİŞİKLİK

HDP'den 9. sıra adayı olan Sevinç İzol'un yerine Hedle Oğur,

MHP'den 2. sıra adayı olan Mahmut İren'in yerine Hasan Oğul

CHP'den ise 11. sıra adayı olan Hasan Kongül'ün yerine Ali Kurt aday gösterildi.

 

AK Parti'den ise herhangi bir değişikliğe gidilmedi.

İşte Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanan Şanlıurfa'da aday gösteren siyasi partiler ve aday listeleri:

ŞANLIURFA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

MİLLET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHAMMET BEKİR İNCEARIK YÜKSEK AVUKAT
2 MAHMUT EMRULLAH YÜKSEK MÜHENDİS
3 SEYHAN YILDIRIM ORTA SERBEST
4 METİN DERTLİ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
5 MEHMET AKAN YÜKSEK MÜTEAHHİT
6 MUHARREM SEYHAN YÜKSEK ELEKTRONİKÇİ
7 SEYDİ ATEŞ İLK MÜTEAHHİT
8 ÜLGER İNCEARIK YÜKSEK EĞİTİMCİ
9 ALİ OSMAN TANRİVEREN YÜKSEK EĞİTİMCİ
10 ALİ TEKİN YÜKSEK İDARECİ
11 HACİ TUMAY İLK EMEKLİ
12 MEHMET YAŞAR YAKICI YÜKSEK ESNAF

VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HALİL AKBAYIR ORTA EMEKLİ
2 ABDULLAH DENCİK YÜKSEK ESNAF
3 SABRİ BİLGİN ORTA EMEKLİ
4 BİRSEN YILDIZBAŞ İLK SERBEST
5 İBRAHİM TOLGA YAPICI ORTA SERBEST
6 BİRCAN ÖZDEMİR BULUT YÜKSEK KİMYA MÜHENDİSİ
7 NURAY DEMİREL YÜKSEK BANKACI
8 HASAN TAHSİN DURMUŞ YÜKSEK KİMYA MÜHENDİSİ
9 MUZAFFER DALKIRAN İLK SERBEST
10 ADNAN KURDİK YÜKSEK MİMAR
11 ÖKKEŞ REMZİ GÜNEŞ YÜKSEK FELSEFECİ
12 GÜNSEL BOZKURT ORTA SERBEST

CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET VEDAT MELİK YÜKSEK SERBEST
2 ALİ ERSÖZ YÜKSEK EMEKLİ
3 SEDAT SAĞIR YÜKSEK İŞADAMI
4 HALE SORAN YÜKSEK SERBEST
5 AKİLE YEKTAŞ ORTA HEMŞİRE
6 MEHMET RECAİ ÜSTÜNDAĞ ORTA MUHTAR
7 MURAT YAZAR YÜKSEK MÜTEAHHİT
8 FERİT ÖNCEL ORTA İŞÇİ
9 MEHMET FARUK GÖKKAN YÜKSEK AVUKAT
10 MAHMUT HAN ŞAHİN ORTA SERBEST
11 ALİ KURT İLK SERBEST
12 KEMAL EŞSİZ ORTA ESNAF

HAK VE ÖZGÜRLÜKLER PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALAEDDİN ARAS YÜKSEK MÜHENDİS
2 AYŞEN ÇELEN ORTA SERBEST
3 YASEMİN AKÇAN ORTA EV HANIMI
4 BEKİR IŞIK İLK İŞÇİ
5 AHMET BAYBOĞAN ORTA İŞÇİ
6 HÜSEYİN KAYGALAK İLK İŞÇİ
7 EMİN DOĞAN İLK İŞÇİ
8 MEHMET KURŞUN ORTA EMEKLİ
9 AHMET ERDOĞAN ORTA EMEKLİ
10 SEÇGÜL DAĞCI İLK EV HANIMI
11 HÜSNİYE DÜZGÜN İLK EMEKLİ
12 GÜLÜZAR KEŞTAN İLK EV HANIMI

SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OSMAN YILDIRIM YÜKSEK MÜHENDİS
2 YASİN KURT ORTA SERBEST
3 HACI KARADAŞ İLK SERBEST
4 İBRAHİM CULFA YÜKSEK MUHASEBECİ
5 ÇİĞDEM BAKIRCI ORTA EV HANIMI
6 TARIK ÇINAR ORTA SERBEST
7 FADIL YAĞLITAŞ ORTA SERBEST
8 MEHMET BAHRİOĞULLARI ORTA TÜCCAR
9 ALİ KAYA İLK ÇİFTÇİ
10 YILMAZ BAKİ ORTA YÖNETİCİ
11 VEDAT KEŞKÜŞ ORTA SERBEST
12 ALİ ÖZEL ORTA SERBEST

DEMOKRATİK SOL PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İBRAHİM SARAÇ İLK SERBEST
2 FATMA KIRMIZI ORTA SERBEST
3 MEHMET EMİN TAŞ İLK MÜTEAHHİT
4 ÖMER FARUK ALMAS ORTA MUHASEBECİ
5 NETİCE KAYA YÜKSEK EV HANIMI
6 NUR DURAK ORTA SERBEST
7 NABİ KORKUNÇ ORTA MUHASEBECİ
8 MUSTAFA ÖLMEZ İLK SERBEST
9 KENAN KAYA ORTA MUHASEBECİ
10 ÖMER MALKOÇ İLK İŞÇİ
11 AYDIN UZUN İLK İŞÇİ
12 MEHMET ÇİLOĞLU İLK SERBEST

DEMOKRAT PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖMER FARUK DAĞ ORTA İŞ ADAMI
2 ORHAN ŞULUL YÜKSEK İŞ ADAMI
3 MEHMET CAN ÜÇLÜ ORTA EMEKLİ
4 İSMAİL BUCAK ORTA SERBEST
5 MUSTAFA DEMİRKAN ORTA SERBEST
6 Ş. MÜSLÜM DERİCİ İLK İŞ ADAMI
7 SALİH AVŞAR İLK EMLAK DANIŞMANI
8 İBRAHİM HALİL DAŞKESEN İLK TERZİ
9 MİTAT BULUT ORTA SERBEST
10 MEHMET SİNAN KAYA İLK SERBEST
11 CELAL KILIÇ ORTA ESNAF
12 OSMAN ASLAN İLK EMEKLİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUZAFER YAĞMUR ORTA İŞ ADAMI
2 MEHMET KİRİŞÇİ YÜKSEK MUHASEBECİ
3 İZZETTİN ÇAY İLK ESNAF
4 NADİR AYKAÇ YÜKSEK EMEKLİ
5 AHMET RASTGELDİ İLK SERBEST
6 ALİ İHSAN YILMAZ YÜKSEK MÜHENDİS
7 KADİR DEMİRCİ YÜKSEK EMEKLİ
8 GÜLAY KIRCELLİ YÜKSEK TEKNİKER
9 MEHMET ALİ TÜRKCAN İLK İŞÇİ
10 SEYDİ AHMET KARACA YÜKSEK İŞLETMECİ
11 EMİNE ÖZTÜRK YÜKSEK SERBEST
12 LEYLA FİDAN İLK EV HANIMI

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İBRAHİM ÖZYAVUZ ORTA EMEKLİ BELEDİYE BAŞKANI
2 HASAN OĞUL YÜKSEK EĞİTİMCİ
3 MEHMET EMİN DİNDAROĞLU İLK KAMU EMEKLİSİ
4 MUHAMMET EMİN MISIR YÜKSEK BİLGİ İŞLEM UZMANI
5 İBRAHİM MEL İLK ESNAF
6 YALÇIN YALÇINKAYA YÜKSEK İŞADAMI
7 MERYEM BAĞMANCI İLK EV HANIMI
8 MEHMET BARUTÇU İLK ESNAF
9 CAN HALİL ÇİZMECİOĞLU YÜKSEK SİGORTACI
10 HASAN TOPAL YÜKSEK BAŞÇAVUŞ
11 GÜNGÖR ÖDEMİŞ ÇARKCI ORTA MUHASEBE MÜDÜRÜ
12 AYDIN AKALIN ORTA SERBEST

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RÜKİYE ÖNCEL İLK İŞÇİ
2 HÜSEYİN FAKİOĞLU ORTA İŞÇİ
3 ALİ ÖZÇELİK YÜKSEK İŞÇİ
4 CİHAN ÇAKIR YÜKSEK MÜHENDİS
5 YEŞİM KUŞCU YÜKSEK EV KADINI
6 ERSİN DEMİR İLK İŞÇİ
7 NAZİKE KILIÇASLAN İLK EV KADINI
8 EMİNE ÇELİK İLK EV KADINI
9 KORAY GİRGİN YÜKSEK İŞÇİ
10 DENİZ ÜNVER ORTA İŞÇİ
11 EMİNE OLKUN İLK EV KADINI
12 AZİZ GENÇER ORTA ESNAF

HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OSMAN BAYDEMİR YÜKSEK HUKUKÇU
2 DİLEK ÖCALAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
3 İBRAHİM AYHAN YÜKSEK EĞİTİMCİ
4 LEYLA GÜVEN İLK SERBEST
5 ZİYA ÇALIŞKAN  YÜKSEK EĞİTİMCİ
6 FERİDUN YAZAR YÜKSEK AVUKAT
7 YUSUF GEÇGEL ORTA SERBEST
8 İBRAHİM OVABEYLİ İLK SERBEST
9 HEDLE OĞUR İLK EV HANIMI
10 HACİRE AKSOY İLK SERBEST
11 YUSUF YETİM YÜKSEK EKONOMİST
12 GÜLCAN AVCI İLK SERBEST

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FUAT RİŞVANLI YÜKSEK İŞADAMI
2 ÖMER KAPLAN ORTA SERBEST
3 MEHMET KESEROĞLU ORTA SERBEST
4 HASAN ÖZALP İLK SERBEST
5 AHMET ERİK İLK SERBEST
6 AHMET ÇANKAYA İLK SERBEST
7 HALİL GÜMER ORTA SERBEST
8 FERHAT TANBURACI YÜKSEK SERBEST
9 ALİ TARKUN İLK SERBEST
10 RAMAZAN EMRE İLK SERBEST
11 TEKİN ÖZMEN YÜKSEK MİMAR
12 MÜSLÜM KARAKURT YÜKSEK SERBEST

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FARUK ÇELİK YÜKSEK YASAMA GÖREVLİSİ
2 MEHMET KASIM GÜLPINAR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 HALİL ÖZCAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
4 AHMET EŞREF FAKIBABA YÜKSEK TIP DOKTORU
5 MEHMET ALİ CEVHERİ YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
6 MEHMET AKYÜREK ORTA ÇİFTÇİ
7 İBRAHİM HALİL YILDIZ YÜKSEK AVUKAT
8 MAHMUT KAÇAR YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN YÜKSEK AVUKAT
10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN ORTA SERBEST/ÖZEL
11 MEHMET FATİH AKSOY YÜKSEK TIP DOKTORU
12 MEHMET ARKAN ORTA YÖNETİCİ

KOMÜNİST PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SELİN ASKER YÜKSEK GAZETECİ
2 MEHMET KARAKUZU ORTA ELEKTRİK TEKNİSYENİ
3 YETER KIRKIZ ORTA İŞÇİ
4 HAVVA AYDIN ORTA İŞÇİ
5 ALİ AYAZ ORTA EMEKLİ
6 OYA BOĞATARKAN YÜKSEK SİGORTACI
7 ILGIT TEYHANİ YÜKSEK MÜHENDİS
8 BASRİ ÇETİN YÜKSEK MÜHENDİS
9 YEŞİM KARAYİĞİT YÜKSEK PSİKOLOG
10 MELTEM EZGİ DURGUN YÜKSEK ECZACI
11 MURAT BARIŞ KAVRUKKOCA YÜKSEK SANATÇI
12 CEM TAYLAN ERDEN YÜKSEK PSİKİYATRİST

DOĞRU YOL PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYFER TUNÇALP YÜKSEK İKTİSATÇI
2 ADEM ERDEM ORTA SERBEST
3 ARZU AĞAR ORTA SERBEST
4 AYFER ŞAHİN ORTA SERBEST
5 AYDIN BİNGÖL ORTA SERBEST
6 AHMET GÜRSEL GEYİKÇİ ORTA SERBEST
7 ÇİDEM BEYDOĞAN ORTA SERBEST
8 BÜŞRA YÜRÜRDURMAZ ORTA SERBEST
9 BAHAR SÜMERKENT ORTA SERBEST
10 CAFER TELLİ ORTA SERBEST
11 EMİN ALİ OTAL İLK SERBEST
12 EROL BAYAR YÜKSEK SERBEST

BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İBRAHİM TORU YÜKSEK İŞ ADAMI
2 LÜTFÜ DOĞRU İLK

 

Urfa Haber- ÖZEL

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa dahil 16 ilde FETÖ Operasyonu

Urfa dahil 16 ilde FETÖ Operasyonu

Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star