Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa'da Canlı Bomba Alarmı (GÜNCELLENDİ)

Şanlıurfa'da Canlı Bomba Alarmı (GÜNCELLENDİ)

Şanlıurfa'da üzerlerinde bomba düzeneği olduğu düşünülen 3 kişi jandarma ve güvenlik güçlerinin ortak operasyonu sonucunda hedeflerine ulaşamadan yakalandı.

Giriş Tarihi: 30 Kasım 2011 Çarşamba 09:35
Şanlıurfa'da Canlı Bomba Alarmı (GÜNCELLENDİ)
Şanlıurfa'da üzerlerinde bomba düzeneği olduğu ve canlı bomba olabilecekleri ihtimali düşünülen 3 kişi jandarma ve güvenlik güçleri tarafından yakın takibe alındı.


Jandarma timleri tarafından yapılan başarılı operasyonla, üzerlerinde bomba düzeneği ve bomba yapımında kullanılan malzemeler bulunan 3 şahıs etkisiz hale getirilerek amaçlarına ulaşamadan yakalandı.

Jandarma tarafından yapılan başarılı operasyon sonrası açıklamada, alınan ihabar ve teknik takip sonucu Şanlıurfa'da eylem yapılacağı yönündeki bilgiler neticesinde 3 kişiyi takibe aldıklarını ve 3 aylemcinin amaçlarına ulaşamadan etkisiz hale getirilerek yakalandığı ve gözaltına alındı söylendi.

Operasyonun halen devam ettiği söz konusu 3 şahısa yardım ve yataklık yapan başka şahısları yakalamak için çalışmaların başlatıldığı vurgulandı.

Bir anda Şanlıurfa'nın gündemine oturan olayın, jandarma ve güvenlik güçlerinin ortaklaşa operasyonu sonucunda 3 teröristin hedefine varıamadan yakalnmış olması Şanlıurfa'da vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

"Bombacılar Kandil'de Eğitim Almış" Haberi İçin Tıklayın

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık