Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa'da Demokrasi Caddesi Yeniden Açıldı.

Şanlıurfa'da Demokrasi Caddesi Yeniden Açıldı.

Şanlıurfa Belediyesi Demokrasi caddesindeki alt yapı ve üst yapı çalışmalarını tamamladı.

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2011 Perşembe 17:51
Şanlıurfa'da Demokrasi Caddesi Yeniden Açıldı.
Yaklaşık 6 aydır çalışmaların yürütüldüğü Demokrasi Caddesi bugün itibaren trafiğe açıldı. Şanlıurfa’nın simgesi ve Turizmin kalbine doğru giden Demokrasi Caddesinin yenilerek trafiğe açılması cadde esnafını ve sürücüleri sevindirdi.

Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı Habib Aslan Demokrasi Caddesinde çalışmaların gecikmeli ilerlemesinden dolayı cadde esnafından ve Şanlıurfalılardan hem özür diledi hem de caddenin Şanlıurfalılara hayırlı olmasını diledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Habib Aslan yaptığı açıklamada şunları söyledi:”Bu gün itibariyle demokrasi caddemizi trafiğe açtık. Bildiğiniz gibi demokrasi caddemizi yeniledik. Çünkü orası turizm caddemiz. Turizmimizin kalbi olan Balıklıgöl’e giden bir yol. Demokrasi caddemizde alt yapı çalışmaları yenilendi. Tedaş’ın yer altına alması gereken hatlar vardı onlar tamamlandı. Demokrasi caddesindeki çalışmalarımız da gecikmeler oldu. Çünkü Tedaş’ın çalışmaları ve iki bayram dolayısıyla aksamalar oldu. Ancak bugün itibariyle trafiğe açmış olduk. Bu gecikmelerimizden dolayı daha doğrusu elimizden olmayan nedenlerden dolayı yaşanan gecikmeden dolayı Şanlıurfalı hemşerilerimizden bir kez daha özür diliyoruz. Ancak gerçekten güzel bir cadde ortaya çıktı. Urfa’ya yakışan bir cadde ortaya çıktı. Demokrasi Caddesindeki esnaflarımıza ve bütün Şanlıurfalı hemşerilerimize bu caddemiz hayırlı olsun.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star