Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa'da Elektirik Çilesi

Şanlıurfa'da Elektirik Çilesi

Şanlıurfa'nın Yenişehir semtinde bulunan Mehmet akif ersoy caddesi ve civarında saat 15:00 den itabaren elektiriklerin kesik olmasından dolayı mahalle halkı ve esnaf tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2012 Salı 11:27
Şanlıurfa'da Elektirik Çilesi
Şanlıurfa'nın Yenişehir semtinde bulunan  Mehmet Akif Ersoy Caddesi ve civarında saat 15:00 den itabaren elektiriklerin kesik olmasından dolayı mahalle halkı ve esnaf tepki gösterdi.  

Elektrik kesintisine adeta isyan eden bazı vatandaşlar "Şanlıurfa, Atatürk Barajın'dan elektirik üretmesi ve bu üretimle Türkiyenin elektiriğni karşılayacak kapesitede olmasına rağmen; Gap ın başkenti büyük il olmaya aday olan  Şanlıurfa 'da elektirik kesilmesi veya sık sık arızalanmasından dolayı çile çekiyoruz. Bu çilemizi biterecek yetkililer ,iktidar vekilleri yokmu" şeklinde konuşurken bazı vatandaşlarda "cadde üzerinde bulunan esnaflar arkadaşlarımızın işleri bu kesintiler yüzünden sekteye uğruyor, ekonomik krizde zaten azalmış durumdaki müşterileri bu kış günlerinde bir de elektirik kesilmesi ve arızalanmasıylada işleri tükenmek üzere,  bizim bu zararlarımızı kim karşılayacak" diye sitemde bulundular.urfahaber
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık