Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA'DA KADINLARDAN KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ

ŞANLIURFA'DA KADINLARDAN KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ

Şanlıurfa'da, bazı sivil toplum kuruluşlarının üyesi bir grup kadın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik söylediği sözler nedeniyle tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2016 Perşembe 09:36
ŞANLIURFA'DA KADINLARDAN KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ

Şanlıurfa'da, bazı sivil toplum kuruluşlarının üyesi bir grup kadın, CHP Genel BaşkanıKemal Kılıçdaroğlu'na, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik söylediği sözler nedeniyle tepki gösterdi.

Büyükşehir Belediyesi önünde ellerinde dövizlerle toplanan bir grup kadın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Karaman'da çocuklara yönelik öğretmenin cinsel istismarı ile ilgili Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik söylediği sözlere tepki gösterip istifa etmesini istedi.

Kadınlar adına basın açıklaması yapan Handan Karataş, şöyle dedi: 

"CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu için sarf ettiği sözleri kınıyoruz. Sivil toplum örgütleri, siyasi partiler ve kadınlarımızı tavır almaya davet ediyoruz. Kılıçdaroğlu bakanımızdan özür dilemeli ve derhal istifa etmelidir."

Grup, basın açıklamasının ardından dağıldı.

YORUMLAR
  • yorum2016-04-08 09:35:09ÜLKER GEHRKE

    KEŞKE BU TAVIRLARI SERGİLEMEDEN ÖNCE İYİ DÜŞÜNÜP BİR ANNE BİR KADIN OLARAK ÇOCUKLARINIZIN İSTİSMAR VE TECAVÜSCÜLERDEN KORUNMASI İÇİN TEPKİNİZİ GÖSTEREBİLSEYDİNİZ.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık