Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa'da Miting Gibi Aday Adaylığı Başvurusu

Şanlıurfa'da Miting Gibi Aday Adaylığı Başvurusu

Yaklaşık 2 Bin Kişiye Hizmet Sözü Veren ve Destek İsteyen Hüseyin Korkmaz, Daha Sonra Beraberindeki Kalabalık ile AK Parti İl Binasına Giderek Başvurusunu Yaptı

Giriş Tarihi: 13 Mart 2011 Pazar 22:57
Şanlıurfa'da Miting Gibi Aday Adaylığı Başvurusu
ŞANLIURFA Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Korkmaz, AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak için yaptığı başvuru mitinge dönüştü. Başvuru öncesi ağabeyinin başkanlığını yaptığı Muhacirler Derneği önünde toplanan yaklaşık 2 bin kişiye hizmet sözü veren ve destek isteyen Korkmaz, daha sonra beraberindeki kalabalık ile AK Parti il binasına giderek başvurusunu yaptı.Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Korkmaz, milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunacağı AK Parti'ye gitmeden önce yakınları ile bir araya geldi. Başkanlığını ağabeyi Resul Korkmaz'ın yaptığı Muhacirler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği önünde toplanan yaklaşık 2 bin kişiye hitap eden Hüseyin Korkmaz, Şanlıurfa'ya hizmet etmek için milletvekili aday adayı olma kararı aldığını belirterek, "Bizler muhacirler olarak bir Güce sahibiz. Bu gücümüzü hizmete dönüştürmek için mecliste temsil edilmemiz gerektiği kanaatine büyüklerimiz ile karar verdik. Bundan sonraki süreçte kentimize ve insanlarımıza daha iyi hizmet için meclis çatısı altına girmenin ilk adımını aday adaylığı ile yapıyoruz. Hepinizden bu konuda destek istiyorum" dedi.Alkışlar arasında konuşması son bulan Hüseyin Korkmaz, daha sonra alanda toplanan yaklaşık 2 bin kişilik ile birlikte AK Parti il binasına doğru yürümeye başladı. Davul zurna eşliğinde yürüyen kalabalık zaman zaman 'Başbakan Erdoğan' sloganları attı. Kısa mesafede bulunan Ahmet Bahçıvan İş Merkezi'ne gelen kalabalıktaki bazı temsilciler Hüseyin Korkmaz ile birlikte AK Parti'ye çıktı. Burada milletvekili aday adaylığı başvuru formunu AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez'e veren Hüseyin Korkmaz, "Hizmet için aday adaylığı başvurusunda bulunuyorum" dedi. AK Parti İl Başkanı Eğilmez ise, hayırlı olması dileğinde bulunarak, başvuru formunu teslim aldı.
(haberler.com)
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  ‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık