Ana Sayfa Eğitim ŞANLIURFA'DA ÖĞRETMENLER ŞAH-MAT YAPACAK

ŞANLIURFA'DA ÖĞRETMENLER ŞAH-MAT YAPACAK

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Şanlıurfa Öğretmen Evi tarafından öğretmenlere yönelik satranç turnuvası düzenlenecek.

Giriş Tarihi: 15 Kasım 2012 Perşembe 03:30
ŞANLIURFA'DA ÖĞRETMENLER ŞAH-MAT YAPACAK

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile Şanlıurfa'da öğretmenlere yönelik, bir dizi etkinlikler düzenlenecek.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Şanlıurfa Öğretmen Evi tarafından öğretmenlere yönelik düzenlenecek olan ödüllü satranç turnuvası ile ilgili olarak, Şanlıurfa Öğretmen Evi tarafından basın bildirisi yayınlandı.

Şanlıurfa Öğretmen Evi tarafından yayınlanan bildiride:

"Şanlıurfa Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  ile Türkiye Satranç Federasyonu Şanlıurfa İl Temsilciliğinin ortaklaşa hazırladıkları turnuva başvurusu şu şekilde olacaktır:

 

17 VE 18 Kasım 2012 tarihlerinde düzenlenecek turnuvaya Şanlıurfa ilimizde görev yapan öğretmenlere yönelik olup turnuvaya kayıt yaptırmak isteyen öğretmenler  www.sanliurfa.tsf.org.tr sitesinden TURNUVA KAYIT  bölümünden veya yarışma programına göre turnuva salonunda yapılacaktır.

Son başvuru tarihi 16.11.2012 olup yarışmada derece elde eden öğretmenlere 1.Tam Cumhuriyet altını,2.ye Yarım Cumhuriyet altını,3.ye de Çeyrek Cumhuriyet altını verilecektir." denildi.

 


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star